Zcash, Synthetix, Ethereum Fiyat Analizi: 15 Ağustos

Ethereum, Synthetix ve Zcash, yazım sırasında bu üç kripto para birimi potansiyel belirtileri gösterdiği için yükselen fiyat hareketinden umutlu haftasonuna giriyor gibi görünüyor. Ethereum’un geçen hafta haftalık kapanışı, bundan sonra ne olabileceği konusunda harika bir haber olabilir.

İçerik Başlıkları gizle

Ethereum [ETH]

Ethereum, Synthetix, Zcash Fiyat Analizi: 15 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ETH / USD

Ethereum, son birkaç gün içinde çok fazla hareket gördü. Aslında, konuşmanın çoğu zincir içi ücretler, hashrate ve piyasadaki genel olumlu sosyal duyarlılık etrafında yoğunlaştı. Bu ücretler, kullanıcıları işlemlerine öncelik vermek için premium gaz fiyatları ödemeye zorlayan bir gelişme olan DeFi etrafında tüm hasat çiftçiliği yutturmacasına neden olan ağ tıkanıklığına yakından bağlıydı.

Ethereum, baskı anında 438 dolardan işlem gören 372-407 dolar aralığının üzerine çıktı. Bollinger bantlarının üst banda yakın bir fiyata genişlemesi ve 70’in üzerinde bir RSI, kripto varlığının bir düzeltmeye tabi olduğu anlamına gelmiyordu.

Güçlü bir yükseliş trendi sırasında, RSI değerleri sürekli olarak aşırı satım bölgesinde olabilir ve fiyat üst Bollinger bandına yakın olabilir. Aynı şeye bir örnek, grafiklerde 240 dolardan 300 dolara yükselmedir.

ETH geçen hafta 409 $ ‘lık bir haftalık kapanış kaydetti ve bu, Temmuz 2018’den bu yana en yüksek haftalık kapanış oldu. Kısa vadede, tüccarlar bir satış bekliyor olabilir, ancak eldeki kanıtlar herhangi bir düşüşün bir satın alma fırsatı olduğunu gösteriyor.

Synthetix [SNX]

Ethereum, Synthetix, Zcash Fiyat Analizi: 15 Ağustos

Kaynak: TradingView’de SNX / USDT

Synthetix Network TokenIt, 639,7 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahipti ve CoinMarketCap’te 28. sırada yer aldı. SNX, son birkaç ayda oldukça iyi kazançlar kaydetti ve SNX’in değeri neredeyse on kat arttı.

Temmuz ayı sonlarında bir haftalık geri çekilmenin ardından, SNX önceki boğa koşusuna devam etti. 5 $ ‘ı yeniden test etmek için kısa bir geri çekilme yaşamadan önce 5.9 $’ lık bir dirençle karşılaştı. Alıcılar, yalnızca son iki günde% 38 kazanç elde etmek için devreye girdi ve SNX baskı anında 6,9 $ ‘ın üzerine çıktı.

Chaikin Money Flow, piyasaya sağlıklı para akışının altını çizdi. Mevcut kanıtlara dayanarak, SNX’in ortalamanın üzerinde işlem hacmi ile fiyat keşfinde olduğu ortaya çıktı, bu da bir başka güç işareti.

Zcash [ZEC]

Ethereum, Synthetix, Zcash Fiyat Analizi: 15 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ZEC / USD

Piyasa değerine göre 25. sırada yer alan Zcash, yazı yazıldığı sırada 834.4 milyon dolarlık piyasa değerine sahipti.

Zcash 100 $ ‘da güçlü bir dirençle karşılaştı ve 80 $ civarında destek bulmaya başladı. O zamandan beri, kripto varlığı 100 EMA’yı (pembe) dirençten desteğe kaydırdı, MACD de bir yükseliş geçişi oluşturdu. 90 Dolar ve 100 Dolarlık direnç tersine çevrilebilirse, Zcash daha fazla kazanca hazır olacaktır.

Kasım ayında yaklaşan yarılanma ile Zcash, önümüzdeki aylarda değerini önemli ölçüde artırabilir. Bu, Zcash’in yarıya indirilmesi olduğundan, fiyat üzerindeki yarılanma etkisi daha belirgin olabilir. Bir kontrpuan olarak, Zcash’in enflasyon oranı yıllık olarak neredeyse% 28 iken, diğer kriptoların çoğu% 1 ila% 7 arasında değişen oranlara sahip ve potansiyel olarak iyi bir çalışma olasılığını azaltıyor.

Beğenebileceğiniz İçerik

madeni para etiketi heyecanFacebook, Telegram ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz.