Zcash, Stellar Lumens, BAT fiyat analizi: 25 Ağustos

Yavaşça değişen bir Bitcoin hakimiyeti, altcoinlerin orta ve uzun vadeli zaman diliminde kazanılmasının yolunu bir kez daha açıyor. Yazım sırasında, Ethereum hafta sonu bir düşüşün ardından 406 dolardan işlem görüyordu. Zcash, desteğe düşmeden önce% 15 artış gördü. Stellar, kısa vadede karışık sinyaller verdi ve Ağustos ayı boyunca menzile bağlı bir davranış sergiliyor. BAT, son yükselişinde bir gerileme gördü.

İçerik Başlıkları gizle

Zcash [ZEC]

Zcash, Stellar Lumens, BAT Fiyat Analizi: 24 Ağustos

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

810 milyon dolarlık piyasa değeri ile Zcash, CoinMarketCap’te 27. sırada yer aldı. ZEC, fiyatları 72 $ ‘dan 84 $’ a iten ve 80 $ ‘lık desteği destekleyen bir yükseliş eğilimi gösterdi. Bu hareket, 24 saatlik işlem hacmi ile 435 milyon $’ lık işlem hacmi ile son ortalamanın% 30 üzerinde olan hacim tarafından da desteklendi. üç gün.

RSI, 60 değerini gösterdi ve RSI 50’nin altına düşmezse, yükseliş eğilimi potansiyeli var. 80 dolarlık tutmalarda destek varsa, boğalar 91 doları hedefleyebilir. Destek kaybı fiyatı 72 dolara düşürebilir.

Stellar Lumens [XLM]

Zcash, Stellar Lumens, BAT Fiyat Analizi: 24 Ağustos

Kaynak: TradingView’de XLM / USD

XLM bazı ters sinyaller verdi. Desteği 0.101 $ ‘da başarıyla savundu. Parabolik SAR bir satın alma sinyali verdi, ancak 20 SMA (beyaz), kısa vadeli eğilimin düşüş eğiliminde olduğunu gösteren 50 SMA’nın (sarı) altındaydı.

Bu kısa düşüş eğiliminin tersine döndüğü fikri, piyasadan sermaye çıkışlarını gösteren CMF tarafından desteklenmiyor. 0.106 $ ‘a yükselen fiyat artışı muhtemelen alıcı ilgisi tarafından desteklenmiyor.

Fiyat 0.109 $ ‘ın üzerine çıkmazsa, kısa vadede yazım sırasındaki artışın inorganik olduğu destekleyici bir argüman olabilir.

Basic Attention Token [BAT]

Zcash, Stellar Lumens, BAT Fiyat Analizi: 24 Ağustos

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

BAT, fiyat daha yüksek bir seviyeye ulaştığında düşüş eğilimi gösterdi, ancak Dengedeki Hacim daha az satın alma baskısı gösterdi. Bu, fiyat artışının alıcılar tarafından desteklenmediğini ve fiyatın düzeltilmesi gerektiğini gösterdi.

Fibonacci geri çekilme aracının vurguladığı gibi, BAT için muhtemel destek seviyeleri% 23.6 ve% 38.2 geri çekilme seviyeleri 0.391 $ ve 0.359 $ ‘dır.