Yükseliş için bu seviyeyi kırmalı! »Coin Otağ

XRP Fiyat Eylemi, temel yapısal Günlük S / R seviyelerinin üzerinde dürtüseldir ve artan hacme sahip bir arka testin kısa vadede güç göstereceğini doğrular. Mevcut Fiyat Eylemi, temizlenmesi gereken bir kilit direnç bölgesinin altında işlem görüyor.

XRP Fiyat Analizi: XRPUSDT 12h Fiyat Eylem Şeması

XRPUSDT’nin yukarıdaki grafiğini gözlemleyen XRP Fiyat Eylemi, başlangıçta Teknik olarak Günlük S / R Destek Seviyesi ile kesişen Bull Order Bloğuna saygı duydu. Bu seviyeyi korumak, Bullish Bias’ı sürdürmek için kritikti, görünüşe göre güçlü bir Boğa Genişlemesi izledi. Bu Boğa Dalgası Volatilite Genişlemesi, temel dirençleri kırmasına izin veren artan hacme sahipti.

Dinamik S / R, doğrulanmış bir backtest ile başarılı bir şekilde ihlal edilene kadar XRP Fiyat Eylemini Apeksine sıkıştırıyordu. Bu, yukarıdaki Haftalık S / R’nin mahkumiyetle ihlal edilmesinden kaynaklanan ilk dürtü eylemiydi.

Şu an itibariyle, Hacim Profili Basamaklı Hacimden sonra güçlü bir akış yaşamıştır.

Fiyat Eylemi Zirvesine ulaştığında Hacim Profili Düştüğünde, bir kırılmanın yaklaşma olasılığını artırır. Takip, ivmeyi sürdürmek için kritik öneme sahiptir, özellikle Daily S / R’nin geriye dönük testi tamamlandığında, başarısızlık zayıflığı gösterecektir.

Ripple: Yatırımcıların son hamlesi mutlu olsa da Grafikteki direnci kırması önemli.

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 0.657247 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!