XRP’nin fiyatı yüzde 117 artabilir: haberimizde hüküm ve koşullar

XRP’nin fiyatı, SEC’in dava duyurusundan bu yana düşüş eğiliminde. Bununla birlikte, tüm fiyat gelişimi günler olmasa da sadece birkaç hafta içinde geri dönerken, kripto para biriminin fiyat hareketini gözlemlerken, XRP bir geri dönüş için hazırlanıyor gibiydi.

Yükselen bir üçgende konsolide edilen XRP’nin fiyatı,% 100’e varan bir artışa işaret etti. Bu artış, dava açıklanmadan önce XRP’yi seviyelere çekme potansiyeline sahip olacak.

Ücretsiz Online Yatırım Yapmayı Deneyin, Ticarete Başlayın

XRP 4 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de XRPUSD

Ekteki grafik, XRP’nin Aralık ayının sonundan bu yana yükselen üçgen içinde bir konsolidasyon modelinde olduğunu gösteriyor. Fiyat, üçgenin yatay trend çizgisini iki kez geçmeye çalıştı ancak başarısız oldu. Bu başarısızlık, fiyatı üçgenin alt trend çizgisine doğru itti. Basın zamanında, fiyat bu trend çizgisinden sıçradı ve kısa, orta ve uzun boy EMA’ları ihlal ettiği için yükseldi.

Buradan bir sonraki sıçrama, boğaların kanalın üst trend çizgisine doğru daha yükseğe itmesi için gereken destek olabilir. Bu nedenle, XRP’den bir veya üç gün içinde% 10 ila% 20 artış bekleyebiliriz.

Bununla birlikte, RSI ve Stokastik RSI göstergelerinin gösterdiği gibi, bir dizi düşük tepe noktası oluşturan eğimli bir direnç vardı ve bu da yükseliş trendinin zor olacağını gösteriyor. MACD göstergesi, alıcıların hızlı hareket eden çizgi potansiyel bir yükseliş geçişine doğru ilerlerken Sinyale yaklaştıkça tersine çevirmek için bastırdığını vurguladı. Ayrıca, OBV göstergesi, son dalgalanmayı destekleyen hacimde bir artış gösterdi.

Yükselen bir üçgen modelinin hedefi, yatay trend çizgisinden düşük trend çizgisinin ilk testine kadar XRP’nin fiyatına eşdeğerdir. Grafikten bunun% 117 olduğu açıktı. Üçgenin tepesinden% 117 ölçmek, XRP’nin hedefinin 0,76 dolar olacağını gösterdi. XRP’nin üst trend çizgisini kırması ve yeniden test etmesi durumunda bunun mümkün olduğu unutulmamalıdır. Ek olarak, XRP’nin aşması gereken 0,60 dolar seviyesinde başka bir direnç var gibi görünüyordu.

Modeli ihlal etmemek,% 117’lik potansiyel artışı geçersiz kılacaktır. 0,2276 Dolarlık kritik desteğin kırılması, sadece yükselen üçgen modelini değil, aynı zamanda% 117’lik artışı da geçersiz kılacaktır.

XRP’nin fiyatı yüzde 117 artabilir: Şartlar ve koşullar ilk olarak haberimizde Coin Otağ’da yayınlandı.