XRP’nin 3 Dolara Ulaşması Şansı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey • Coin Otağ

XRP’nin fiyatı 14 Nisan 2021’de 1,91 dolara yükseldi ve altcoin şu anda 3 dolara yükseliyor. 2017 boğa koşusu sırasında fiyat 3,14 dolara ulaştı. Mevcut hızda, fiyat düşen ticaret hacmine karşı yükseliyor ve satış baskısına direniyor.

Ortaya çıkan mükemmel ters korelasyon, fonların DOGE ve XRP’den aktığını gösterdi. Bu, XRP’nin yakın vadede en çok pompalayacağını ve birim önyargının en büyük yararlanıcısı olabileceğini gösteriyor. Mevcut fiyat seviyesinde XRP satın alan perakende tüccarları için odaklanmış bir anlatı var.

küçük resim

Cardano Fiyat Analizi: 22 Nisan

küçük resim

Günün Özeti Crypto Para Gündemi | 22 Nisan 2021

XRP 3 Dolara yükselişe mi başlıyor?  İşte bilmen gereken her şey

XRP dün 1,35 dolardan işlem gördü, fiyatın yaklaşık% 4 üzerinde ve işlem hacmi düştü. Bununla birlikte, XRP durumunda, hacimdeki azalma HODLers tarafından birikimin bir işareti ve HODLer konsantrasyonunda bir artış olabilir. Dijital varlıklara yapılan toplam girişin, özellikle geçen hafta 233 milyon doları, 33 milyon doları XRP’ye yönlendirildi.

Bu, yönetim altındaki XRP’leri 83 Milyon Dolara yükseltti. Bu artan girişi tetikleyen faktörler kurumsal yatırımcıların artan kabulü, enflasyon korkusu ve fiyatların hızlanması olabilir. Bu, XRP’nin artan sosyal hakimiyeti ile birleştiğinde, fiyatın 2 dolar seviyesine ulaşmasına ve altcoin’in BNB’yi değiştirerek üçüncü sırayı geri kazanmasına yardımcı olması muhtemeldir.

XRP 3 Dolara yükselişe mi başlıyor?  İşte bilmen gereken her şey

Geçen hafta, XRP’deki kurumsal yatırımlar ikiye katlandı. Bu, mevcut rallide fiyatı yükseltmenin anahtarıdır. Ek olarak, XRP topluluğu Ripple ABD Menkul Kıymetleri ile savaş ve XRP’nin uzun vadeli fiyatı ve HODLers için olumlu bir yatırım getirisi işareti, borsa komisyonu düzenleyicisinin çıkarını temsil etmediğini iddia ediyor.

XRP önceden mayınlanmıştır ve bu onu Bitcoin’den ayırırken, uzun vadeli fiyat takdiri iki varlığın genel olarak benzer olmasını sağlar.

ATH’sinden% 60’ın üzerinde uzakta olmasına rağmen, mevcut likidite ve oynaklığın fiyatı daha yükseğe çıkarması muhtemeldir. XRP’nin toparlanması 2021’in başında başladı ve SEC’in 1,3 Milyar Dolarlık davasının ardından düşüşten geri döndü. Ripple Labs. Altcoin’in fiyatı dava açıldığından beri istikrarlı bir şekilde düştü. Nisan ayı başındaki toparlanma yüksek oynaklıkla geldi. Devam ederse, yatırımcıların XRP’ye olan güveni geri dönecek.

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 1,28 dolardan alıcı buluyor.

Feragatname: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleri olup, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.