XRP, Zcash Fiyat Analizi »Coin Room

Altcoin piyasaları, keskin bir düşüşün ardından grafiklerde ılımlı bir toparlanmanın ardından Kısa vadede istikrarsız görünüyordu. XRP, One destek seviyesinin üzerinde sabit kaldı ve son geri çekilmesi, XRP’nin uzun zaman dilimi boyunca yükseliş görünümünü değiştirmek için yeterli değildi. Zcash karışık sinyaller gönderirken, sonraki saatlerde sıçramaya devam ettiğini görecek şekilde ayarlanabilir.

XRP (Ripple)

XRP, Zcash, Crypto.com Coin Fiyat Analizi: 29 Kasım

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

Saatlik grafiklerde XRP, Destek seviyesini 0,62 dolara ve% 23,6 geri çekilme seviyesini 0,618 dolara çıkardı. Temsil edilen diğer seviyeler, XRP’nin 0.28 $ ‘dan 0.78 $’ a yükselmesi için Fibonacci Retracement seviyeleriydi.

XRP 0,46 dolardan toparlandıktan sonra RSI 57 değerli boğa lehine eğildi. Piyasa önümüzdeki günlerde güçlü bir hacim hareketi ile bir sonraki yönüne karar vermeden önce, Fiyat zarar durdur emirlerini yakalamak için her iki yönde birkaç yüzde puanı hareket edebilir.

Piyasanın bir sonraki yönünü ortaya çıkarmak için alım satım hacminin dikkatle izlenmesi gerekecek ve 0,6 doların altındaki bir kapanışın 0,51 dolara doğru bir hareket başlatması muhtemel.

Ripple CTO David Schwartz, kısa süre önce açıklanan en az bir milyon XRP’ye sahip olduğunu ve kesin ayrıntılar açıklanmasa da 10 milyona yakın olabileceğini söyledi.

Zcash [ZEC]

XRP, Zcash, Crypto.com Coin Fiyat Analizi: 29 Kasım

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

Saatlik grafikte, Muhteşem Osilatör histogramda zayıflayan yükseliş momentumu gösteren bir dizi kırmızı çubuk gösterdi. Aslında, ZEC fiyatı yükselen bir trendle EMA şeritlerinin üzerine çıktı ve son birkaç saatin üzerinde kaldı.

Bu çelişkili sinyallerin ortasında, ZEC son 24 saat içinde 74 $ ‘da oldukça sabit kaldı.

ZEC için 71,2 dolarlık destek seviyesi, 81,4 dolar direnç seviyesi. Kısa vadede, piyasa yazım sırasında yönden yoksundu ve bir ZEC ticaretine girmeden önce piyasadan daha güçlü sinyaller beklemek daha iyi olabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 18.428.40 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!