XRP Yorum Analizi 24 Aralık »Coin Otağ

Dünyanın en büyük 4. kripto para birimi şu anda sorunlu bir dolaşım dünyasında. SEC davasıyla ilgili haberlerle Ripple Orman yangını gibi alev aldı ve XRP, değerinde büyük hasarla karşı karşıya. Altcoin geçen hafta% 51 arttı, ancak baskı anında tüm kazançlarını kaybetmeye yakın görünüyor!

XRP

Kaynak: Coinmetrics

Kolektif piyasa için yükseliş döneminin ortasında geçen gün% 26.81’lik bir düşüş, XRP hodlers arasında çarpıcı bir endişedir ve gelecekte çok daha kötüye gidebilir.

XRP Yorum Analizi ve 1 günlük grafik

Ticaret Görünümünde XRP / USD

Son birkaç gündeki düşüş, XRP’nin birden fazla desteğin altına düştüğünü gördü. Token: 0.52 doların üzerinde zar zor bir arada tutuldu, ardından 0.42 dolarlık önemli desteği de düştü. Varlık da 0,39 doların altına düştü, ancak şu anda aralığın hemen altında geziniyor.

XRP’nin grafiklerde bir sonraki destek olan 0,33 dolara düştüğünü not etmek önemlidir. Varlığın 50 Hareketli Ortalamanın altındaki konumu, yalnızca ayarlama süresi yapılmaktan uzak olabileceğinden varlık üzerinde daha fazla baskı oluşturabilir. Piyasa yapısı göz önüne alındığında, bir geri çekilme döneminin tezahür etmesi gerekirken güçlü bir yukarı doğru geri çekilme hayal etmek zordur.

XRP için gerekçe Exchange

XRP

Ticaret Görünümünde XRP / USD

Göreceli Güç Endeksi veya RSI şu anda önceki piyasa düşük seviyelerine ulaşıyor ve küçük bir düzelmenin ardından, grafiklerde olası bir yeni-düşük gösterilebilir. Aşırı satım bölgesine düşen gösterge, XRP’nin ‘mevcut’ yükseliş perspektifini görmezden gelebilir.

Müthiş Osilatör tarafından belirlenen yükselen düşüş ivmesi de bir endişe faktörüdür. Token şu anda aşırı düşüş baskısı altında ve güçlü bir toparlanmanın fark edilmesi zor.

Sonuç

Varlık, önemli bir yukarı doğru hareket yapmadan önce desteği 0,33 $ ‘da yeniden test edebilir. 0,42 $ haftalık ana direnç olmaya devam ediyor ve muhtemelen bu hafta test edilmemiş görünüyor.

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 0.276214 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!