XRP uzun vadeli fiyat analizi

XRP sahiplerinin unutmak isteyeceği bir gün olacak. 24 saatlik bir süre içinde% 52,92’lik düşüş, SEC’in aleyhine dava açma kararının haberini takiben feci bir etkiye işaret etti. RippleMarket düzeltmeleri ertesi gün yürürlüğe girdi ve kripto para 0,33 doların üzerinde bir pozisyonda tutmayı başardı.

XRP 1 günlük grafik

Ticaret Görünümünde XRP / USD

XRP, Kasım ayının başından bu yana tam bir yükseliş ve düşüş döngüsünü tamamladı. 0,23 $ ‘dan, varlık 0,79 $’ a yükselmeyi başardı ve birkaç hafta 0,55 $ ‘ın üzerinde konsolide edildikten sonra, ayılar grafikleri devraldı. 19-23 Aralık Kasım ayı sonlarında gerçekleşen miting sırasında kaydedilen tüm kazançlar silindi. Yazım sırasında varlık 0,31 doların biraz üzerine çıkmayı başardı ve gümüş astar yükselen desteğin hemen üzerinde toparlanmaya devam ediyor.

0,42 Dolar, Coin’in önümüzdeki birkaç gün boyunca üstlenmesi gereken ana direnç olmaya devam ederken, XRP’nin güçlü yükseliş momentumunu yeniden kazanması o kadar kolay olmayabilir.

Pazar Sebepleri:

Ticaret Görünümünde XRP / USD

Piyasa Göstergeleri de toparlanmaya işaret ediyor. Haziran ayından bu yana ilk kez aşırı satım bölgesinde bir pozisyon verdikten sonra, Satın alma baskısı bir miktar yukarı yönlü ivme kazanmayı başardı.

Harika Osilatör, Grafikte kırmızı mumların görünmesiyle ayılardan güçlü bir şekilde etkilenmeye devam etti. 50 Hareketli Ortalama şu anda genel bir direnç olarak hareket ediyor ve 0,42 doların üzerinde güçlü satış baskısı olduğunu gösteriyor.

Ticaret Görünümünde XRP / USD

Haftalık grafikteki önemi nedeniyle 0,42 Dolarlık direnç önemli. Yukarıda gösterildiği gibi XRP, son felaketten 4 hafta önce haftalık 0,42 doların üzerinde bir pozisyon tuttu. Bu nedenle, varlığın önümüzdeki hafta güçlü bir yükseliş toparlaması kaydetmesi için 2021’in başlangıcından önce fiyatının 0,42 doların üzerinde açılması gerekiyor. Ancak, olumsuz sosyal duyarlılıkla şimdi daha az olası görünüyor.

Sonuç

XRP muhtemelen 0.33 $ ‘ın üzerinde bir pozisyonda kilitlenecek, ancak 0.42 $’ ı aşmak daha fazla yükseliş ivmesi gerektirecek.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!