XRP uzun vadeli Fiyat Analizi »Coin Otağ

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki makalenin bulguları, yazarın yegane görüşüdür ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

XRP’nin değeri, aylar süren sınırlı hareketin ardından fiyat ölçeğini yükseltti. Üçüncü en büyük dijital varlığın değeri 0,7852 dolara ulaştı ve ardından düşmeye başladı. CoinMarketCap’e göre, dünyanın en büyük üçüncü kripto para biriminin piyasa değeri 24,5 milyar dolar ve işlem hacmi 20 milyar dolar. İlginç bir şekilde, XRP’nin fiyatı bir kez daha 0,5956 dolar ile 0,6210 dolar arasında hareket ediyor.

XRP 4 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

Yukarıdaki XRP grafiği, Azalan kanalda düşen fiyatı kaydetti. XRP, 0.45058 $ ‘a düştükten sonra yükseldi, ancak anında bir artış oldu. Fiyat, Ani direnç ve destek arasında bir kez daha hareket etmeye başladı.

Bu, Coin tarafından belirtilen bir konsolidasyon aşamasıyla sonuçlandı.

Muhakeme

Göreceli Güç Endeksi de o zamandan beri doğru hareketi vurguluyor. RSI, bir denge durumundaydı, bu da alım ve satım baskılarının verilen zaman diliminde eşitlendiği anlamına geliyordu. Fiyat bu noktada dengelendi ve şimdilik bu eğilimi izleyebilir.

Müthiş Osilatör, Kısa vadeli momentumun düştüğünü ve şu anda XRP piyasasında görünür bir fiyat dalgalanması belirtisi olmadığını gösteriyor.

Sonuç

Yayın anında XRP’nin değeri 0,6199 dolardı ve madalyonun bu fiyat aralığında hareket etmesi muhtemel. Dijital varlığın yana doğru hareketi, Tüccarlar tarafından sunulan fiyatta güçlü bir artış olana veya grafiklerde Bitcoin fiyat hareketinde önemli değişiklikler ve oynaklık görene kadar devam edecektir.

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 0,630746 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!