XRP, Synthetix, Decred Fiyat Analizi

BTC’nin kısa ömürlü performansının altcoin piyasasının geri kalanında nasıl bir etkisi oldu? Birkaç alt-BTC liderliği takip ederken, birkaçı grafiklerde konsolide edilmeye devam etti. Aksine, XRP gibi bazıları beklenmedik kaynaklar sayesinde grafikleri yukarı çekti.

Ripple

Eskiden piyasadaki en büyük üçüncü kripto para birimi olan XRP, son birkaç ayda Tether ve Polkadot’un beğenileri tarafından aşıldı. Bununla birlikte, fiyat performansının SEC’e karşı açılan davaya yardımcı olmadığı unutulmamalıdır. Ripple Aralık ayında laboratuvarlar. Aslında, XRP baskı anında fiyat grafiklerinde dengelenmiş olsa da, Aralık ayı ortasında görülenin çok altında işlem görüyordu.

Hafta, kripto para biriminin kademeli olarak grafiklere düştüğünü ve kripto yaklaşık% 9 düştüğünü gördü. Bununla birlikte, XRP% 28 arttıktan sonra bu düşüş kesintiye uğradı ve önemli ölçüde tersine döndü. Dogecoin’in yarış koşusu ile daha önce mem coin’e giren büyük miktarda para XRP’ye aktı ve yukarı doğru itti.

Chaikin Para Akışı, Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının çok altında olduğundan, piyasadaki son yükseliş kripto göstergeleri tarafından vurgulandı, Chaikin Para Akışı keskin bir artış gördü. Bununla birlikte, ikincisinin yayın anında hala sıfırın altında olduğuna dikkat edilmelidir. XRP’yi grafiklerde daha da kuzeye itmek için sermaye girişlerinde sürekli bir iyileştirme yapılması gerekecek.

Synthetix [SNX]

Uzaydaki çoğu DeFi jetonu gibi, 2021 Synthetix için iyi bir yıl oldu [SNX]. Yazma sırasında SNX, hafta boyunca% 38’in üzerinde bir artış görüyordu ve ATH tokenini birkaç gün önce grafiklere kaydetti. Son birkaç işlem seansında bazı düzeltmeler olduğu unutulmamalıdır.

SNX’in teknik göstergeleri kararsızdı ve SNX’in nereye gittiğine dair net bir sinyal vermedi. Bollinger Bantları bir miktar oynaklığın geldiğini öne sürerken, MACD çizgisi Sinyal çizgisinin oldukça altında kaldı ve düşüş eğilimini vurguladı.

Decred [DCR]

Yazı yazarken CoinMarketCap’te 50. sırada yer alan DCR, 800 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahipti. Synthetix gibi, DCR 2021’in başından beri fiyat çizelgelerinde tırmanıyor. Ancak, DCR için yükseliş trendi geçen yılın Kasım ayından bu yana yanıp sönen token ile daha da genişledi.

Basın zamanında, DCR, bazı küçük düzeltmelere rağmen, hafta boyunca% 31’lik bir artışın sonundaydı.

Teknik göstergeler söz konusu olduğunda, MACD çizgisi yükseliş gösterirken, Göreceli Güç Endeksi aşırı satım ve aşırı alım bölgeleri arasında aracılık ediyordu.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!