XRP, Stellar, Zcash Fiyat Analizi: 24 Eylül

XRP, istikrarsız bir destek seviyesinin üzerinde işlem gördüğü için fiyatta bir düşüşe hazır görünüyordu. Chris Larsen’in cüzdanından 500 milyon XRP taşıdığı haberi de kafa karışıklığına neden oldu ancak CEO hemen yanıt verdi. verdi. Ayılar, Stellar’ın pazarına hakim oldu. Zcash de yakın vadede düşüş eğilimi gösterdi.

XRP

XRP, Stellar, Zcash Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

XRP, grafiklerde kasvetli bir görünüme sahipti. RSI aşırı satım bölgesine girdi ve 23,8’lik bir düşük gösterdi, ancak bu fiyatın gerisinde bile yalnızca% 2 sıçrayabildi. RSI 34’e tırmandı, ancak baskı zamanında bir kez daha düşüyordu.

Boğaların zayıflığı, ayıları XRP’nin bir sonraki 0.2 $ destek seviyesine düşmesine neden olacak şekilde serbest bırakacak. Daha uzun zaman çerçevesi analizi de bu hipotezi desteklemektedir. Zaman dilimlerinde bu tür bir izdiham, fiyat hareketinin olasılığını artırır.

Yaklaşık 500 milyon XRP, Chris Larsen tarafından “bilinmeyen bir cüzdan” a taşındı.

Stellar Lumens [XLM]

XRP, Stellar, Zcash Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de XLM / USD

Stellar Lumens, 0,075 dolarlık destek seviyesini tutamadı. Basın anında 0,07 dolardan işlem gören Chaikin Para Akışı da piyasadan sermaye akışının olduğunu gösterdi.

Bu, bir satış baskısı dalgasına işaret etti ve fiyatın 0,07 dolarlık desteği geçerek 0,063 dolar bölgesindeki bir sonraki destek seviyesine geçmesi muhtemeldi. Son analizler ayrıca XLM’nin yakın destek bölgesinin altına kayma olasılığını da gösterdi.

Zcash [ZEC]

XRP, Stellar, Zcash Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

Zcash, diğer birçok büyük altcoin gibi, kayıplarını yayınlamaya devam etti. Destek seviyelerini 56 dolar ve 53 dolar olarak kaybetti ve ayrıca 53 doları direnç olarak yeniden test etti.

Bu yeniden test, ZEC’in bir kez daha düşme olasılığının daha yüksek olduğunu gösterdi.

Ancak OBV, Eylül ayı başındaki yükseliş trendindeki alım hacminin, geçen bir buçuk haftanın düşüş trendindeki hacme göre ağır bastığını gösterdi. Bu, fiyatın OBV ile uyuşmaması nedeniyle önümüzdeki günlerde Zcash’in yükselme olasılığına işaret edebilir.

Bu kırılma, OBV turuncu çizginin üzerine çıktığında meydana gelebilir.