XRP, Polkadot, DigiByte Fiyat Analizi »Para Odası

Normalde, Bitcoin’in fiyat hareketleri Altcoin piyasasının geri kalanı üzerinde tek tip bir etkiye sahip olacaktır. Ancak, piyasadaki birçok alts alternatif yörüngeler bulduğu için önceki hafta durum böyle değildi. XRP ve Polkadot beğenileri, Yükseliş Eğilimi hareketlerinin ardındaki grafiklerde yükselirken, DigiByte pek çok kazanımı kaydedemedi ve bunun yerine kayıpları kaydetti.

XRP

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

Endüstrinin en popüler Altcoinlerinden biri olan XRP’nin fiyat hareketi, Kasım ayı sonuna doğru katlanarak yükselen fiyat hareketinin ardından son zamanlarda yeni bir düzeltme yaptı. Topluluktaki birçok kişi anlaşılır bir şekilde düzeltmelerin ortaya çıkmasını beklerken, Altcoin’in fiyatı fazla değer kaybetmedi. Bunun yerine, yalnızca geçen hafta fiyat listelerinde% 17’nin üzerine çıktıktan sonra konumunu pekiştirdi. Yazım sırasında XRP, YTD’nin% 223’ün üzerinde bir getiri kaydettiğini bildirdi.

İlginç bir şekilde, Cryptocurrency göstergeleri daha dengesizdi, çünkü Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının çok üzerindeydi ve bir dereceye kadar piyasadaki düşüşte, Chaikin Para Akışı, tutarlı sermaye girişlerini önermek için 0.20’nin üzerinde sabit kaldı.

XRP, son zamanlarda Binance tarafından Quarterly için seçilen kripto para birimlerinden biriydi Crypto Destekli Vadeli İşlem sözleşmeleri.

Puantiye [DOT]

Kaynak: TradingView’de DOT / USD

Puantiye, CoinMarketCap listelerinde 9. sırada yer aldı ve Bitcoin’in 2017 ATH’yi geçmek için yenilenen girişimine olumlu yanıt veren kripto para birimlerinden biriydi. İlginç bir şekilde, BTC ve birçok alts, Önceki ATH’lerine dokundukları anda düzeltmeler kaydederken, DOT listelerde tırmanmaya ve konsolide etmeye devam etti. Aslında, DOT bir önceki hafta% 13.6’nın üzerine çıktı ve bunun yerine bir hafta sonra düşen bir artış oldu.

Bollinger Bantları biraz daralmış, bu da volatilitenin yakın vadede kontrol altında olabileceğini düşündürüyor. Aksine, Müthiş Osilatör, Pazar’ın boğaları lehine hala yeşil parlıyordu.

Polkadot, interneti daha fazla merkezden uzaklaştırma ve bağımsız doğrulayıcıları destekleme çabalarında geçtiğimiz günlerde duyuruldu. Bin Doğrulayıcı Programının Aralık 2020’de başlaması planlanıyor.

DigiByte [DGB]

Kaynak: TradingView’de DGB / USD

DigiByte’ın geçen hafta yaptığı fiyat hareketi, Makalede diğer Altcoinler tarafından belirtilen harekete tamamen aykırı oldu. XRP ve Polkadot beğeniler tırmanırken, DGB düştü, kripto para birimi 27. gün düşüşünden sonra toparlanamadı ve o zamandan beri% 12’nin üzerinde değer kaybetti. Aslında, yazı yazılırken DigiByte, Grafiklerdeki direnç seviyesinden ziyade yerel dibe yakın işlem görüyordu.

İşin garibi, DGB’nin teknik göstergeleri önerilen Fiyat listesindeki düşüşü gerçekten vurgulamadı. MACD çizgisi Sinyal çizgisinin hemen üzerinde dururken, Göreceli Güç Endeksi aşırı alım ve aşırı satım bölgeleri arasında sabit kaldı.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.037.26 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!