XRP kısa vadeli Fiyat Analizi »Coin Otağ

Feragatname: Aşağıdaki makalenin bulguları, yazarın yegane görüşüdür ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

XRP piyasası bir kez daha fiyat merdivenini yukarı çekiyor ve Bitcoin piyasasında görülen ivme göz önüne alındığında, Fiyat bir artışa tanık olabilir. Basın anında XRP fiyatı 0,5944 dolarlık direnci geçmeye çalışıyordu ve 0,5922 dolardan işlem görüyordu.

XRP bir saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

Yukarıdaki grafik, 0,6410 dolarlık direncin üstesinden gelemediği ve düştüğü için dijital varlığın düşen fiyatına dikkat çekti. Madeni para 0,5431 dolara kadar düştü ve ardından bir kez daha yükselmeye başladı. Basın zamanında, Bitcoin fiyatında da bir artış kaydedildiğinden, XRP piyasası kazançlarını çoğaltabilir ve böylece uzun bir pozisyon için bir fırsat sağlayabilir.

Muhakeme

Bitcoin piyasasındaki yükseliş ivmesi, XRP piyasasındaki yükselişle birleştiğinde fiyatın yükselmesine neden olabilir. Bollinger Bantları, Fiyat çubuklarının altındaki sinyal çizgisi madalyonun yukarı doğru hareketini fark ettikçe Volatilitenin azaldığını gösterdi.

Bu ivme, Göreceli Güç Endeksi tarafından onaylandı. Pazardaki alıcılar arttıkça RSI yükseliyor ve aşırı alım bölgesine doğru ilerliyordu. Bununla birlikte, bu aynı zamanda dijital varlık dengeden uzaklaştıkça piyasa tarafından takip edilen bir satış baskısı olabileceği anlamına geliyordu.

Durum

Giriş: 0,5944 ABD doları
Stop-Loss: 0,5746 Dolar
Kar Al: 0,6293 $
Ödül Riski: 1.76

Sonuç

Kripto para piyasasının değişken doğası göz önüne alındığında, Dijital varlığın mevcut yükselişi yakında ayılar tarafından sorgulanabilir. Bununla birlikte, bir Uzun pozisyon Yatırımcılara varlık değeri 0,6293 $ ‘a ulaştığında bazı kazançlar sağlayabilir. Madeni para daha fazla satın alma baskısıyla karşı karşıya olduğundan ve istikrarlı bir bölgeye doğru hareket etmesi gerekebileceğinden XRP piyasasında satış baskısı gelebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.116,86 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!