XRP, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi »Coin Otağ

Bitcoin, yazı yazılırken 23.980 $ ‘dan 22.900 $’ a düştü. Öte yandan XRP, 0,6 dolarlık bölgeyi geçemedi ve satıcıların baskısıyla karşılaştı, XRP’nin bir kez daha 0,5 doları yeniden ziyaret ettiğini görebilecek bir baskı olabilir. IOTA, Kısa vadeli hareketli ortalamalarının ikisinin altına düştü, ancak 0,3 dolarlık psikolojik seviyeden sıçrayabilir. Son olarak, Dogecoin birkaç gün içinde parabolik hale geldi ve kazançlarının bir kısmını grafiklerde yeniden izlemeye hazırlandı.

XRP (RİPPLE)

XRP, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

XRP,% 50 geri çekilme seviyesinin altına 0,46 $ ‘a düştü, ancak neredeyse önümüzdeki hafta yükseldi. Piyasanın boğaları cesurca fiyatı 0,62 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkarmaya çalıştılar, ancak başarısız oldular.

OBV, Yerel zirvesini 0,78 dolarda kaydettiğinden, XRP’nin arkasında sabit bir hacim kaydetti. Satıcılar XRP’yi düşmeye zorluyordu ve 0,51 – 0,47 dolar bölgesi bir kez daha hayati önem taşıyordu. RSI ayrıca, piyasanın yönünde ayılar lehine olası bir değişikliği belirtmek için 50’nin altına düştü.

% 50 geri çekilme seviyesinin altına bir düşüş, XRP için daha önemli bir düzeltmenin başlangıcı olabilir ve 0,41 dolar ve 0,34 dolarlık geri çekilme seviyelerinin destek olarak hizmet etmesi bekleniyor.

XRP başka bir ralliye başlamadan önce satın alma hacminin toplanması gerekiyor.

Ripple CTO geçtiğimiz günlerde XRPL optimizasyonu için bazı “inanılmaz derecede cesaret verici” sonuçlar paylaştı.

IOTA

XRP, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

IOTA, Bitcoin’in yukarıda belirtilen fiyatı ayıları piyasaya sürdüğü için 0,32 $ destek seviyesinde çalışıyordu. Kripto para biriminin fiyatını 0.3 $ bölgesi etrafındaki likidite cebine itmeyi başardılar.

RSI bir süredir düşüyor ve yazılırken 40 değerinde bir değer kaydetti. Son olarak, Stokastik RSI aşırı satım bölgesine düştü, ancak bu mutlaka fiyatta ani bir sıçrama anlamına gelmiyor.

0.3 $ bölgesinin altındaki bir seans, önümüzdeki günlerde IOTA’nın 0.275 $ ‘a düştüğünü görebilir.

Dogecoin [DOGE]

XRP, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

DOGE’nin dalgalanması için Fibonacci Retracement aracı kullanılarak bazı önem seviyeleri vurgulandı. Yükseliş ivmesi açıkça tükenmemiş olsa da, Piyasa kesinlikle aşırı satın alınmış görünüyordu.

MACD ve Signal hatları birbirinden oldukça uzaktı ve bu da yakın bir düzeltmenin muhtemel olduğunu gösteriyor. % 61,8 seviyesinin 0,00379 dolarlık yatay destek ile nasıl hizalandığına bağlı olarak, bu birleşme ve% 50 geri çekilme seviyesinin DOGE geri çekilmesini durdurması beklenebilir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!