XRP, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi: 8 Kasım

Çoğu piyasada uzun vadeli düşüş eğilimi durmuş ve hatta tersine dönmüş gibi göründüğünden, birçok altcoin son birkaç gün içinde güçlü kazançlar elde etmeyi başardı. XRP, önemli bir direnç seviyesiyle karşı karşıya kaldı ve seviyenin üzerindeki bir kapanış, yükseliş trendinin devam ettiğini gösterebilir. Dogecoin aynı zamanda birçok kez reddedildiği bir direnç seviyesinin üzerine çıkmaya hazır görünüyor, IOTA ise alıcılarla bir kez daha yüksek görünüyor.

Ripple (XRP)

XRP, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi: 07 Kasım

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

XRP, bir boğa kama paterni (beyaz) oluşturduktan sonra aşağı yönlü kırdı ancak 0.232 $ ‘da destek buldu. Desteğin altındaki bir düşüş madeni parayı yukarı itti.

Diğer birçok kripto varlığının yanı sıra XRP, son günlerde 0,232 dolardan 0,266 dolara yükselen güçlü kazançlar bildirdi.

RSI aşırı alım bölgesinde idi ve kısa vadede bir düzeltmenin yaklaşmakta olduğunu belirtti. Bu nedenle, XRP’nin direnci test etmesi ve başka bir yukarı doğru harekete geçmeden önce küçük bir geri çekilme yaşaması beklenebilir.

IOTA (MIOTA)

XRP, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi: 07 Kasım

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

IOTA azalan bir kanalda hareket ediyordu ve 0.235 $ ‘lık destek kaybı, ayıların fiyatı 0.218 $’ a düşürdüğünü görebilirdi. Bununla birlikte, Bitcoin ve Ethereum etrafındaki yükseliş, IOTA boğalarını cesaretlendirdi.

OBV, IOTA’nın son haftalarda destek seviyesini kaybetmesine rağmen ‘tabanının’ (turuncu) kırılmadığını göstererek, satılan IOTA hacminin fiyatın önerdiği kadar ağır olmadığını gösterdi.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde bir alıcı dalgası pazara girerken ayılar boğuldu. IOTA 0,27 dolar seviyesini kırarsa, 0,288 dolar bölgesinde dirençle karşılaşabilir.

Dogecoin [DOGE]

XRP, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi: 07 Kasım

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

Müthiş Osilatör, DOGE’nin arkasındaki düşüş momentumunun, fiyatın daha düşük bir seviyeye düşmesine rağmen azaldığını (turuncu) gösterdi. Fiyat ve momentum arasındaki bu farklılaşma, DOGE için bazı kazanımların habercisi oldu.

Yükselen bir ETH ve altcoin piyasasında yükseliş hissinde bir değişim ile birleştiğinde, DOGE daha fazla kazanmak için ayarlanabilir.

0,00285 $ direnç seviyesine sahip, Eylül ayı başlarında bunun altına düştükten sonra üzerine tırmanmaya çalıştığı bir seviye.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!