XRP Fiyat Analizi – Temel Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

XRP piyasası, ABD Menkul Kıymetler ve borsa hakkındaki haberlerden sonra madeni paranın fiyatının düştüğünü gördü. [SEC] aleyhine dava açmak Ripple ve yöneticileri, kayıtsız, devam eden bir dijital varlık teklifi nedeniyle devam eden süreç cezası 1,3 milyar doları aştı. Bunun XRP piyasası üzerinde büyük bir etkisi oldu ve kripto değeri bir kez daha eski kısıtlı aralıkta geri döndü.

XRP, yazı yazılırken 0,2200 dolardan işlem görüyordu ve desteğe 0,1697 dolara yaklaşıyordu.

XRP bir günlük grafik

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

Yukarıdaki grafik, XRP’nin son birkaç gündür sahip olduğu büyük düşüşü vurguladı. Madeni para, yıllık en yüksek değeri 0,6534 dolardan sonra 0,4535 doların üzerinde değer kazandı. Bununla birlikte, dava ile ilgili haberler ve XRP’nin bir güvenlik yayılımı olarak duyurulmasıyla birlikte, madeni para büyük ölçüde düştü ve birkaç destek seviyesini ihlal etti.

Piyasadaki bu panik satışı o zamandan beri devam ediyor ve bu düşüşün tersine döneceğine dair bir işaret yok.

Muhakeme

Genel piyasa görünümü aşağı yönlü olsa da, madalyonun gelecekteki hareketi kesin olarak ileriye dönük olarak belirlenemez. Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesine girdi ve XRP piyasasındaki muazzam satış baskısını ifade etti.

Ancak Müthiş Osilatör, AO sıfır çizgisinin altına düştükçe satıcıların momentumunun arttığını da belirtti. Kırmızı çubukların uzunluğu, satıcı faaliyetinin arttığını gösterir.

Sonuç

Kısa bir pozisyon, dijital varlık zaten 0.1697 $ ‘ı desteklemeye yakın olduğundan, yatırımcılara pek çok fayda sağlamayacak. Ancak, tüccarların uzun vadeli yatırımları için henüz XRP belirtisi yok.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 28.539.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!