XRP Fiyat Analizi – Temel Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

XRP, Ocak ayının ikinci haftasında 0,30 $ aralığını kırdıktan sonra 0,29 $ seviyesinin altında konsolide olmaya devam ediyor. Varlık kısa süre önce Polkadot ile 4. sıraya geriledi. Aralık sonundan bu yana şu anda yükselen fiyatla birlikte, varlığın geleceğiyle ilgili belirsizlik duygusu devam ediyor.

XRP 12 saatlik grafik

Ticaret Görünümünde XRP / USD

Baskı anında XRP şu anda yükselen desteğin üzerine tırmanıyor ve XRP’yi temel direnç seviyelerinin üzerine çıkarmaya devam ediyor. Şu anda, 0,268 doların biraz üzerindeki varlık şu anda 50 hareketli ortalamanın desteğini alıyor. Bununla birlikte, token ile ilişkili işlem hacmi son derece standartların altındadır ve yakın zamanda 0,30 $ ‘ın üzerine çıkmayabilir.

Grafikte nispeten yükselişte kalmak için, XRP’nin yükselen desteğin üzerindeki konumu uzun vadede kilit olmaya devam ediyor.

Pazar Gerekçesi

Ticaret Görünümünde XRP / USD

Piyasa göstergeleri artık eşit derecede tarafsız görünüyordu. Bilanço içi hacim, Ocak ayının başından bu yana istikrarlı ticari faaliyet gösterdi ve bu da piyasaya yeni tüccarların girmediğini gösteriyor.

Benzer şekilde, Göreli Güç Endeksi veya RSI, alış ve satış baskısı arasında bir denge sergileyerek 50 civarında bir pozisyonu korudu. Müthiş Osilatör veya AO, düşüş momentumunda bir düşüş önerdi, ancak yine de yükseliş duygusu yok.

Ticaret Görünümünde XRP / USD

Haftalık grafikte XRP, başka bir çöküşten kaçınmak için mücadele ediyor olabilir ve bu hafta boyunca yükselen desteğin altına inmesi olabilir.

0,265 $ fiyat seviyesinin altındaki herhangi bir konsolidasyon XRP için sorun yaratabilir ve son derece zararlıdır ve böyle bir hareket XRP’yi Aralık 2020’den itibaren fiyatını yeniden düşünmeye zorlayabilir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!