XRP Fiyat Analizi – Temel Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

XRP’nin fiyatı, SEC’in aleyhine dava açmasının ardından Aralık 2020’de grafikleri düşürdü. Ripple ve yöneticiler. Aynı şekilde, Amerika Birleşik Devletleri merkezli çok sayıda borsa XRP’yi kaldırdı veya askıya aldı.

Bununla birlikte, Bitcoin piyasada yükselirken dijital varlığın değeri biraz zaman aldı. XRP’nin değeri 0.1686 $ ‘a düştü ve ardından 0.2 $’ ın üzerinde bir fiyat seviyesine yükseldi. Yazım sırasında XRP 0,2804 dolardan işlem görüyordu.

XRP Günlük Grafik

Kaynak: TradingView’de XRPUSD

XRP’nin günlük grafiği, XRP’nin grafiklerdeki düşüşünü takiben güçlü dalgalanmayı vurguladı O zamandan beri, kripto para biriminin fiyatı 0,2656 $ fiyat seviyesinde destekle azalan bir üçgende daraldı. Ancak, bu eğilimi genellikle düşüş eğilimi izledi.

Pazarın başka bir kriz için şekillenmesiyle, kripto para biriminin sahipleri dijital varlığı düşürebilir.

Muhakeme

XRP piyasasındaki düşüş paterni, XRP’nin fiyat tablolarındaki satış baskısının bir göstergesiydi. Aslında, Aralık ayında kaydedilen düşüşün ardından 50 hareketli ortalama fiyat çubuğunu geçti.

Aksine, fiyat düştüğünde Göreli Güç Endeksi aşırı satım bölgesine düştü ve denge bölgesine geri döndü. Bununla birlikte, RSI yalnızca kademeli bir düşüş kaydetmesine rağmen, satış baskısı arttıkça bu tartışmalı bir konudur.

Pazar düşüşüne ek olarak, pazar da ivme kaybediyor gibi görünüyordu. Satış baskısı, AO’nun negatiflerdeki düşüşüne katkıda bulundu ve histogramdaki kısa çubuklar, piyasadaki düşük momentumu vurguladı.

Dikkat edilmesi gereken önemli seviyeler

Giriş: 0,2654 ABD doları
Zarar Durdurma: 0,3095 $
Kar Al: 0,1986 $
Ödül Riski: 1.51

Sonuç

XRP piyasası düşüş eğiliminin devreye girdiğini görüyor. Bir satış belirgin hale geldikçe, tüccarlar 0,2654 $ ‘dan girebilir ve 0,1986 $’ dan kar elde edebilir, bu da XRP için başka bir kısa destek olarak görülebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 37.108.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!