XRP Fiyat Analizi – Temel Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Bitcoin piyasası bir kez daha toparlanıyordu ve yazı yazılırken tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 31.000 $ ile işlem görüyordu. Bu artış, piyasadaki birçok altcoin’e hayat enjekte etti. XRP, kısa süre önce CoinMarketCap listesindeki üçüncü pozisyonundan piyasa değeri olarak 10.66 milyar dolara düştü.

Yazım sırasında, dijital varlığın fiyatı katı bir aralıkta 0.2344 $ ‘a yakındı.

XRP bir saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de XRPUSD

Yukarıdaki tabloya göre XRP, 0,2250 ila 0,2424 ABD Doları arasında konsolide oluyor. Bu fiyat aralığı, 2019’un çoğu ve 2020’nin başlarında gözlemlenen fiyat seviyesine yakındı. XRP’nin kaldırılması devam ederken, etki fiyat üzerinde görünür hale geldi. Ancak, satış baskısı devam ederken, tüccarlar bu fırsatı tokenı kısaltmak için kullanabilir.

Muhakeme

Fiyat verilen aralıkta birleştikçe, düşük trend fiyatı desteği 0.2250 $ ‘da tekrar test etmek için hareket edebilir. Satış, piyasada artan baskıya neden olabilir ve fiyatı daha da aşağı çekebilir. Değişen Bollinger Bantlarının da vurguladığı gibi, piyasadaki oynaklık giderek artıyor.

Ancak, varlığı sert satıştan sonra iki kez aşırı alım bölgesine iten Göreceli Güç Endeksi, denge bölgesinde iken daha düşüktü. Bu, satış baskısının mevcut fiyat seviyesinde artabileceği anlamına geliyordu. Yükseliş trendine rağmen, madeni paranın test edilmesi gereken destek seviyeleri var ve başka bir büyük olay tarafından tetiklenmedikçe şiddetli bir satış olmayabilir.

Durum

Giriş: 0,2320 ABD doları
Stop-Loss: 0,2382 Dolar
Kar Al: 0,2181 Dolar
Ödül Riski: 2.23

Sonuç

XRP’nin tüccarları, fiyatın 0.2181 $ ‘a düşmesi için hazırlanabilir. Piyasadaki gelişen baskı, onu test etmek için 0,2250 doları destekleyebilir ve 0,2059 doların üzerine çıkabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 32.761.00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!