XRP Fiyat Analizi »Para Odası

XRP’nin fiyatı Aralık ayının başından beri pek iyi gitmiyor. Dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, Temel direnç seviyelerini kırmayı başarırken, XRP’nin fiyatı Azalan kanal oluşumu sınırları içinde işlem görmeye devam etti. Aslında, son birkaç gün içinde beklenen yönde – yukarı doğru patlamayı başardı. Bu artış hoş bir değişiklik olsa da, kripto para ay başından bu yana işlem fiyatının yüzde 15 altında kaldı.

Basın zamanında XRP, 25,8 milyar dolarlık piyasa değeriyle 0,569 dolardan işlem görüyordu. CoinMarketCap’e göre XRP, 24 saat içinde yüzde 3’ün üzerinde küçük bir düşüşle 13 milyar doların üzerinde 24 saatlik bir işlem hacmi kaydediyordu.

XRP 4 saatlik grafik

Kaynak: XRP / USD, Ticaret Görünümü

XRP’nin 4 saatlik grafiğine bir göz attık ve XRP’nin ay başından bu yana uzun vadeli fiyat hareketleri hakkında biraz daha netlik sağladık. Neredeyse Aralık ayı boyunca fiyatını belirleyen alçalan kanal oluşumundan çıktıktan sonra, madeni para, yukarı doğru kırılmaya rağmen bir yana doğru hareket dalgasına dayandı. Bu, bir tüccarın yazı yazarken XRP’ye göre hangi pozisyonu alması gerektiğini belirlemeyi biraz zorlaştırdı.

Basın zamanında, Cryptocurrency desteği 0,562 $ ‘dan test ediyordu ve bu destek başarısız olursa, Cryptocurrency 0,509 $ fiyat aralığına düşebilir. Bununla birlikte, Bulls XRP’nin ağırlığını taşıyabilirse, yakında iki kilit direnç seviyesiyle karşılaşabilir – 0,61 dolar ve 0,67 dolar.

Muhakeme

Kaynak: XRP / USD, Ticaret Görünümü

XRP, küçük bir eğilim tersine dönüyor gibi görünüyordu. Aşırı alım bölgesinde zaman geçirdikten sonra, RSI göstergesi tarafsız bölgeye doğru ilerliyordu. MACD göstergesi durumunda, MACD çizgisini geçmenin eşiğinde olan Sinyal hattıyla benzer bir senaryo görüldü. Göstergelerin kararsızlığı, XRP için rahatlatıcı bir aşama açılışının bir işareti olarak da alınabilir.

Sonuç

XRP’nin fiyatı, Ayın başından beri devam eden istikrarlı düşüş trendinden kırılmış gibi görünürken ve işlem fiyatına yardımcı olan kısa bir yükseliş ivmesi gördükten sonra, Coin, yatay ile dolu kısa bir aşamaya yerleşmiş gibi görünüyordu. hareket. Bu, önümüzdeki hafta acil destek ve direnç seviyeleri arasında XRP ticareti ile sonuçlanacak gibi görünüyordu.

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 0,575797 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!