XRP Fiyat Analizi »Para Odası

XRP, 6 günlük bir süre içinde% 51 arttı ve son 24 saatte Bitcoin’in ATH rallisi sırasında elde edilen kazanımların çoğunu kaybetti. Fiyat hareketi son derece değişken oldu ve geçen gün, birkaç dış faktör nedeniyle özellikle zarar verici oldu. Yukarı doğru bir geri çekilme veya daha fazla düzeltme olup olmadığını belirlemek için mevcut kısa vadeli XRP grafiğini analiz ettik.

XRP 1 saatlik grafik

XRP

Kaynak: Trading View’de XRP / USD

0,43 ile 0,659 dolar arasında XRP, geçen hafta güçlü düzeltmelerle karşılanan hızlı bir artış kaydetti. Varlık, hızlı bir iyileşme olasılığını daha kötü hale getiren bir alçalan üçgen modelinde salınım yaptı. Bununla birlikte, Modelden ayrıldıktan sonra, son 24 saat XRP için son derece zayıftı. Token 0,52 dolarlık desteğin altına düşerken, Varlık en son SEC haberleri nedeniyle biraz düşmüş olabilir.

Son haberlere göre SEC dava açmayı planlıyor Ripple “Kayıt dışı menkul kıymetler” olarak tanımlanır

Bunun kriptonun değeri üzerinde olumsuz bir etkisi olsa da, son birkaç saat içinde küçük bir artış gördü. Varlık, 0.42 $ ‘da temel desteğin üzerinde kaldı, ancak bu aralığın altındaki herhangi bir hareket feci olabilir.

Pazar Gerekçesi

Kaynak: Trading View’de XRP / USD

Stokastik RSI yükseliş dönemine işaret ettiğinden, yakında bir başkasını tersine çevirebilir ve yükseliş çizgisi basın zamanında aşırı alım bölgesine yaklaştı. Müthiş Osilatör veya AO da yükseliş momentumunun yeniden canlandığını gösterdi, ancak şu anda eksik.

Göreceli Güç Endeksi veya RSI, bir toparlanma öneren satın alma baskısı gösterdi, ancak bundan sonra, geçen hafta meydana gelen son düşüşün gösterdiği gibi düşebilir.

Sonuç

Şu anda XRP için volatilite son derece yüksek. Negatif baskı çevreleyen Ripple ve XRP’de, XRP yatırımcıları varlıklarını satmaya başlarlarsa daha fazla düzeltme yapılabilir.

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 0,469605 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!