XRP Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

XRP, fiyat listelerinde 0.3 $ direnç seviyesinin altında konsolide edildi. Aslında, SEC’in aleyhindeki dava haberinin ardından Aralık sonunda bu seviyenin altına düştü. Ripple XRP’nin bir menkul kıymet olup olmadığı sorusunu yasal olarak sorgulayan bir soru. Birden fazla borsada listeden çıkarıldığı haberi fiyat lehine olmadı. Bununla birlikte, o zamandan beri, XRP, bir kırılma görmesi muhtemel bir dizi yüksek düşüş oluşturuyor.

XRP 12 saatlik grafik

XRP Fiyat Analizi: 23 Ocak

0.3 $ seviyesindeki birden çok ret ile birlikte daha yüksek düşükler serisi, kusurlu bir yükselen üçgen deseni yarattı. Bu direnç seviyesinin üzerindeki bir hareket aşağı çekildi ve aynı şeyi takiben kripto fiyatı 0,3 $ seviyesinin altında konsolide oldu. Geçtiğimiz iki hafta boyunca XRP, 0,26 ile 0,3 dolar arasında değişti. Yazı yazılırken, fiyat bu küçük aralığın orta noktasına yaklaşıyordu.

Ayrıca, ticaret hacmi düşmeye devam ediyordu ve bu da pazarın kararlı adımlar için güçlendiğini gösteriyordu. Ergo, XRP, direnç seviyesinde güçlü bir reddedilme veya 0.3 $ ‘lık bir kırılma görebilir ve bunu desteklemek için yeniden test edebilir.

Pazar Gerekçesi

XRP Fiyat Analizi: 23 Ocak

Göstergeler XRP için nötr bir ivme kaydetti. RSI 50’nin hemen altındaydı ve önümüzdeki günlerde aynı seviyenin üzerine çıkamaması, fiyatlardaki düşüşe eşlik edecek. Dahası, Müthiş Osilatör de çok zayıf düşüş ivmesi gösterdi.

Ancak, Stokastik RSI aşırı satım bölgesinden düzeltme yapıyordu. Yükselen üçgen modelinin yanı sıra – genellikle yükseliş eğilimi gösteren bir model – bu, XRP’nin bu temel direnç seviyesinin ötesinde bir hareket görebileceğini gösterdi. Öyleyse, 0.36 $ seviyesi hayati olacak ve buradaki bir reddedilme, XRP’nin 0.3 $ ‘ın altına düştüğünü görecek.

OBV, alım ve satım hacimlerinin son birkaç hafta içinde kabaca eşit olduğunu öne sürdü. Her iki yönde bir artış, XRP için güçlü bir hareketin sinyalini verecektir.

Sonuç

Bitcoin’in düşen fiyatları, XRP’nin 0,36 doları aşamamasıyla aynı zamana denk geldi. Bitcoin kurtarma paketi, XRP’nin boğaları için olumlu olabilir. ABD kripto borsaları XRP’yi listeden çıkarmış olsa da, Japonya sadık bir müttefik olmaya devam ediyor ve SBI Holdings, token’ın güvenlik olarak sınıflandırılmasını kesin bir şekilde reddetti.

Sonuç olarak, teknik göstergeler XRP’nin birçok olumlu tarafı içerebilecek güçlü bir hamle için hazırlandığını gösterdi. 0,3 doların üzerinde bir kırılma çok önemli olacaktır.

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 0,273860 $ seviyesinde.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!