XRP Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

XRP, baskı anında 11,6 milyar dolarlık piyasa değeriyle 0,285 dolardan işlem görüyordu. SEC’in davasından sonra kripto fiyatı normalden daha istikrarlı kaldı. Bu boğa koşusuna tepkisiz kalmak XRP sahipleri için sıkıntılı olabilir. Basım anında, token çok az dalgalanma ve sabit satış baskısı gösterdi, her iki yön de fiyatı hemen destek seviyelerine itti.

Devam eden dava etrafında olumlu gelişmeler yoksa, XRP’nin daha fazla dezavantajı olması muhtemeldir.

XRP 4 saatlik grafik

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

4 saatlik XRP grafiği, piyasadaki azalan satın alma baskısını simgeleyen düşüş eğilimi çizgisine göre fiyatı vurguladı. Bunun devam etmesi yatay / eğimli desteğin çökmesine neden olacaktır. Bu, bir sonraki desteğe doğru 0,2081 $ ‘lık bir fiyat düşüşüne yol açacaktır. Bu düşüş, XRP’nin basınç anında durduğu yerden% 18’lik bir değer düşüşü olacak. Zaman ilerledikçe, fiyat daha da kısıtlanacak ve kırılmaya zorlanacaktır.

RSI göstergesi aşırı satım bölgesinden bir sıçrama yaptı, ancak satış baskısı devam ederse RSI aşırı satım bölgesine düşebilir.

OBV göstergesi, RSI’ya çok benzer bir tablo çizdi ve alım / satım baskısında bir düşüş önerdi, bu da azalan oynaklığı açıklayabilir.

MACD göstergesi, hem MACD hem de Sinyal hatları birbirine yakın hareket ederken hacim ve momentum eksikliğini de yansıtıyordu. Bununla birlikte, her iki satır da sıfırın altında olduğu için, ne kadar küçük olursa olsun satış baskısının XRP’ye hakim olduğunu gösterdi.

Sonuç

Bu eğilimin devam etmesi fiyat aralığının daralmasına ve bu da oynaklığın azalmasına neden olacaktır. Buradan güneye doğru bir kırılma, XRP’nin karşılaşacağı ilk acil destek olan fiyatı 0,2081 dolara düşürecek. Bu seviyenin ihlali, XRP’yi baskı anında durduğu yerden genel olarak% 23 oranında düşürebilir ve 0,1956 dolara ulaşabilir.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!