XRP Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

XRP, 11 Ocak’taki düşüşünden bu yana sürekli olarak 0,3 dolar aralığının üzerine çıkmakta zorlandı. 19’unda 0,33 dolarlık bir yeniden test sergilenirken, varlık önümüzdeki 24 saat içinde 0,25 dolar seviyesinin altına düşebilir.

XRP 4 saatlik grafik

4 saatlik XRP grafiğinde gösterildiği gibi, fiyat hareketi şu anda artan bir üçgende. Yükseliş imaları taşımalarına rağmen, grafiklerde açıklanması gereken birkaç durum vardır. İlk olarak, Ocak ayının 2. haftasında benzer bir model oluştu, bu da büyük bir dolandırıcılığa yol açtı ve fiyat 0.265 $ ‘a düştü. O zamanki düşüşün ana varlığı, 50 Hareketli Ortalama’nın baskısı olan genel direnciydi.

Basın zamanında durum aşağı yukarı aynı. 50 Hareketli Ortalama, genel direnci korumaya devam ediyor, muhtemelen başka bir sahte çıkış olasılığını açarak 0,265 doların altında başka bir yeniden test yapılmasını sağlıyor.

Yükseliş lisansı hala ilerlerken düşüş eğilimi olasılığı göz ardı edilemez.

Pazar Gerekçesi

Pazar Göstergeleri, ölçümler arasında bazı farklılıklar olduğu için bölünmüştür. Müthiş Osilatör veya AO bu noktada büyük ölçüde nötr kaldı, ancak yeşil mumların daha belirgin olması için yükseliş ivmesine doğru kayabilir.

Stokastik RSI, aşırı alım bölgesinde düşüş eğilimi gösterdi ve bu durum grafiklerde bir düzeltmeye işaret ediyor. Öte yandan, MACD yükseliş eğilimi gösterebilir ve bu da yükselişe neden olabilir.

Sonuç

Şu anda sabır diğer erdemlerden daha önemli çünkü XRP her iki trend değişikliğine inanılmaz derecede duyarlı. Formasyon yukarı doğru bir trend gösterirken, geçmiş hareket tam tersini gösteriyor. Bu nedenle, piyasanın ileriye dönük olarak izlenmesi gerekiyor.

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 0.266570 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!