XRP Fiyat Analizi | 1 Haziran • Madeni Para Otag

SEC davasında mahkeme, SEC’in şirketin yasal belgelerine erişim talebini reddetti. RippleBir rahatlama dönemine girdiği düşünülüyor. Bu olaylar, spot piyasadaki XRP değerinde olumlu bir değişiklik olduğunu gösteriyor. Grafiğe göre, XRP’nin düşen değeri 0,7904 dolardan destek aldı ve fiyat ölçeğinde daha da yükseldi. Yazma sırasında, XRP 1 dolarlık çok önemli bir fiyat seviyesinde işlem görüyordu.

XRP günlük grafik

Son iki günde yaklaşık %30’luk bir artışa tanık olduktan sonra, alçalan kanalın düşüş eğilimi azalmıştı. Satışlar devam ettikçe kanal içinde değer %39 düştü, ancak mevcut artış fiyatı yükseltti. Bununla birlikte, fiyat henüz azalan kanalın dışına çıkmamıştır ve gelecekteki fiyat hareketi, fiyatın bu kanalı geçip geçemeyeceğine bağlı olacaktır.

Fiyat 1 dolardan işlem görürken, XRP’nin direnci 1,06 dolarda test etmek için mevcut düşüş kanalından çıkmak için desteğe ihtiyacı olacak. Ancak bu destek bir trend değişikliği ile çelişebilir.

Sinyal hattı ve 50 hareketli ortalama mumu çubukların üzerinde gezinirken spot piyasadaki değeri yüksek kaldı. Bu, fiyatın zaten düşüş trendinde olduğunu gösterdiği için düşüş işaretiydi. Görünür Aralık göstergesi, cari dönemde maksimum ticaretin 1,35$ olduğunu belirtirken, mevcut fiyat seviyesi tüccarlardan daha fazla destek alıyor.

Ancak, yönlü hareketlerin Endeksi, 19 Mayıs’ta gözlemlenen düşüş nedeniyle -DI’nin +DI’yi geçtiğini kaydetti. Bu, piyasada yukarı yönlü baskının daha yaygın olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, basın zamanında -DI, ​​+DI altında başka bir geçişe işaret ediyordu ve bu, XRP pazarında düşüş baskısının gelişebileceğini gösteriyordu. Bu arada, 28’deki ADX, mevcut eğilimin sürdürmek için önemli bir güce sahip olduğunu gösterdi.

Sonuç olarak:

Mevcut XRP fiyatı bir artışa tanık oldu ve bir kez daha 1 dolardan işlem görmesine neden oldu. Fiyat azalan kanalı kırmaya çalışırken bir trend dönüşü de şekillendi. XRP fiyatı kanalı ihlal edemezse, fiyat 0,74 $ seviyesine düşebilir.

Ripple (XRP) fiyatı şu anda 1,08 dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Her iki makale de kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.