XRP, Dogecoin, Chainlink Fiyat Analizi: 7 Eylül

Kripto para piyasası geçtiğimiz birkaç gün içinde yaklaşık 50 milyar dolar gerileyerek yazı yazılırken 325 milyar dolara geriledi. XRP, destek seviyesine tutunabileceğini gösterdi. Chainlink’in çift haneli yüzde puanları düştü ve çift haneli puanlar 9,75 $ ‘dan 12 $’ a yükseldi. Dogecoin destek seviyelerinin altına düşmeye devam etti.

İçerik Başlıkları gizle

XRP

XRP, Dogecoin, Chainlink Fiyat Analizi: 6 Eylül

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

XRP, 0.237 $ bölgesindeki desteğin hemen üzerinde işlem görüyordu. XRP, Ağustos ayında 0,32 dolarlık yerel yüksek seviyesine ulaştı. OBV’deki beyaz trend çizgisi ile vurgulanan XRP, OBV trend çizgisinin üzerine çıkarsa mevcut destek seviyesini koruyabilir.

OBV trend çizgisinin altında kalırsa, XRP’nin 0,21 $ bölgesinde destek bulması için daha da düşmesi mümkündür.

Dogecoin [DOGE]

XRP, Dogecoin, Chainlink Fiyat Analizi: 6 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

Dogecoin 0,0031 $ bölgesinde desteği aştı ve baskı anında 0,0027 $ ‘dan işlem görüyordu. Memecoin için bir sonraki destek seviyesi 0,0025 dolar ve bunun altında 0,0022 dolarlık başka bir destek seviyesi yatıyor.

Aroon Göstergesi, düşüş eğiliminin henüz ivme kaybetmediğini gösterdi. Aroon Down (mavi) hakim oldu ve Aroon Yukarı çizgileriyle (turuncu) yukarı doğru geçiş yoktu, bu düşüş trendinin devam edebileceğini gösteriyor.

Dogecoin, CoinMarketCap’te 347 milyon dolarlık piyasa değeriyle 44. sırada yer aldı. 5 Eylül’de, 24 saatlik işlem hacminde 62 milyon dolar vardı ve bu, son birkaç haftadır ortalama günlük işlem hacmi civarındaydı.

Zincir bağlantı [LINK]

XRP, Dogecoin, Chainlink Fiyat Analizi: 6 Eylül

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

9,6 dolarlık destek hala sağlam tutulurken, 12,5 dolar, 14 dolar ve 15,5 dolarlık artışlar kaçınılmaz. Basın zamanında, LINK 11,68 dolardan işlem görüyordu, VPVR’nin gösterdiği bir bölgede çok fazla ticaret faaliyeti yoktu. Bu nedenle fiyat bu bölgede uzun süre kalmayabilir ve önümüzdeki seanslarda direnci veya desteği test etmek için bekleyebilir.

Öte yandan Chainlink, Pazar günü belirli düğümleri hedefleyen bir spam gönderen tarafından saldırıya uğradı.