XRP, Dogecoin, Chainlink fiyat analizi: 27 Ağustos

Kripto para piyasası yavaş bir haftaya tanık oldu. Büyük kripto varlıklarının değerleri düzeltmelere tanık oluyordu. Ancak, küçük sermaye varlıkları% 50’den fazla artarken, büyük varlıklar Ağustos’ta yalnızca% 9 artış bildirdi.

İçerik Başlıkları gizle

Ripple Yorum Analizi XRP / USD

XRP, Dogecoin, Chainlink fiyat analizi: 27 Ağustos

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

XRP piyasası 2019’un ikinci yarısından bu yana oynaklıktan yoksundu ve nihayet Şubat 2020’de 0.3417 $ ‘lık bir fiyat zirvesi gördü. Ancak bu, 2019’da görülen en yüksek fiyat olan 0.5550 $’ dan çok daha düşüktü. Varlığın değeri bir zamanlar yine 0,2777 $ ile sınırlandı. Fiyat son birkaç gündür yatay hareket ederken, piyasa daha fazla oynaklık bekliyordu.

Bollinger Bantlarının ayrışmasına göre XRP, dijital varlığın fiyatının kısa bir süre için düşmesine neden olabilecek oynaklıktan etkilenebilir. Bu düşüş, önceki trendin tersine döndüğünü gösteren fiyat çubuklarının üzerindeki hareketli ortalamayla gösterildi. Varlığın değeri 0,2670 $ ‘lık anında desteğe kapalı kaldığından, XRP’nin değeri bu noktadan geri dönebilir. Ancak direnç de 0.2953 $ ‘a yakın kaldı.

Dogecoin Yorum Analizi DOGE / USD

XRP, Dogecoin, Chainlink fiyat analizi: 27 Ağustos

Kaynak: TradingView’de DOGE / USD

Dogecoin AKA meme, kripto para piyasasında düşük bir ivmeye tanık oluyor. Madeni para, TikTok videoları ile planlanan bir pompa nedeniyle pompalandı. Varlığın değeri iki gün içinde% 151 arttı, ancak aynı zamanda neredeyse anında düştü. Düşük bir ivmeye rağmen, DOGE 0,0032 dolardan işlem görüyordu. DOGE’nin fiyatı Temmuz ortasından bu yana direnç ve destek arasında sıçradı ve ayrılamadı.

Awesome Oscillator göstergesine göre, DOGE, basın yayınlandığı sırada piyasada düşük düşüş baskısı yaşıyordu. Sıfır işaretinin altındaki hareket, piyasadaki düşüş baskısının göstergesiydi.

Chainlink Yorum Analizi LINK / USD

XRP, Dogecoin, Chainlink fiyat analizi: 27 Ağustos

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

Zincir bağlantı[LINK] 14.66 dolar değerindeydi. 17 Ağustos’ta 17 dolara yükseldiğinden beri, madeni para düşüş eğilimi gösteriyor. Fiyat ani direnci iki kez 13.05 $ ‘da test ederken, 16.13 $ direnci güçlü kaldı.

Parabolik SAR göstergesi, işaretçiler mum çubuklarının üzerinde hizalandıkça fiyat trendlerinde bu tersine dönüşü bildirdi. Piyasa fiyatın daha da düşmesini beklediği için bu düşüş işareti olarak kabul edildi.