XRP, Dogecoin, Bitcoin SV Fiyat Analizi

Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin, fiyat listelerinde konumunu pekiştirmekten mutlu olsa da, Altcoin piyasasının çoğu, bir dizi kripto para biriminin önemli ölçüde değer kaybettiği bir kan gölüne tanık oldu. XRP, Dogecoin ve Bitcoin SV’den sonra anlaşılabilir bir şekilde en kötü sonuçlardan biriydi.

XRP

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

Kripto piyasasının en popüler Altcoin’lerinden biri olan XRP, son zamanlarda özellikle sonrasında fırtınanın ortasında. Ripple ABD SEC tarafından Menkul Kıymetler Yasasını ihlal etmekle suçlandı. Söz konusu gelişme, halihazırda düşen değerlemesi daha da düşerek XRP’nin fiyatı üzerinde neredeyse yıkıcı bir etkiye sahipti. Aslında, duyuruyu takiben XRP, fiyat tablolarında% 54’e kadar düştü ve kripto para biriminin yakında bir dizi borsa ve işletme listesinden çıkarılabileceği spekülasyonunu besledi.

Bununla birlikte, XRP son zamanlarda piyasada olan düşüş eğilimini tersine çevirmek için çok az şey yapmasına rağmen, Basın süresinde bir miktar iyileşme oldu.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının çok üstündeydi ve söz konusu düşüşü vurguladı; Sermaye XRP piyasasından çıkmaya başladıktan sonra keskin bir düşüşün ardından, kurtarma girişimine rağmen Chaikin Para Akışı hala sıfırın altındaydı.

Ripple Cardano’dan Hoskinson geçtiğimiz günlerde XRP’nin sunulan gerçekler ve koşullar göz önüne alındığında bir güvenlik olmadığını öne sürse de, bazı çevrelerden de bir miktar destek görüyor.

Bitcoin SV [BSV]

Kaynak: TradingView’de BSV / USD

XRP gibi, Bitcoin SV de son 7 günde grafiklere girdi. Bununla birlikte, XRP’nin aksine, amortismanı o kadar da önemli değildi ve BSV, fiyat listelerinde% 14’ün üzerinde düştü. BTC’nin yeni bir ATH’ye tırmanmasına eşlik eden kısa bir dalgalanmanın ardından, Bitcoin SV, kripto ticaretindeki yerel zirvesinden çok uzak bir seviyede norm haline gelmiş gibi görünüyordu.

Bitcoin SV pazarındaki oynaklık, Bollinger Bantlarının genişlemesi ile vurgulandı. Bununla birlikte, Başar Osilatör’e göre piyasa ivmesi minimaldi ve boğalar veya ayıların yanında değildi.

İlk 10’da olmasına rağmen, Bitcoin SV hala birçok kişi tarafından şüpheyle görülüyor. Ancak Calvin Ayre’ye göre 2021’in sonunda BSV’nin kurumsal düzeyde kendini kanıtladığını görecek.

Dogecoin [DOGE]

Kaynak: TradingView’de DOGE / USD

Kripto piyasasının en önde gelen meme-coin’i olan Dogecoin, epey bir yıl geçirdi. Fiyat cephesinde, DOGE aktifti, ancak geliştirme cephesi hakkında rapor edilecek çok şey yoktu. Aslında, Bitcoin’in yükseliş hareketinin verdiği ivmenin arkasında, DOGE, Elon Musk’ın devir tesliminden sonra fırladı. Twitter’da Dogecoin’i destekler. DOGE, zam bittikten sonra kendini düzeltmek için hızlı olsa da, DOGE’nin Temmuz ayında en son görüldüğü ay, kripto paranın sadece üç günde% 120 arttığı bir aydı.

Teknik göstergeler söz konusu olduğunda, MACD çizgisi grafiklerde Sinyal çizgisinin oldukça üzerindeydi ve Göreceli Güç Endeksi aşırı satım ve aşırı alım bölgeleri arasında aracılık ediyordu.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 24,840,00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!