XRP, Dash, IOTA Fiyat Analizi »Coin Otağ

XRP ve Dash’in arkasında alıcı ilgisi ve ivme vardı ve yerel zirvelerine geri döndü. IOTA, Piyasada bir miktar istikrarsızlık gördü ve yazı yazılırken, bir destek seviyesine küçük bir düşüşe doğru ilerliyor.

XRP

XRP, Dash, IOTA Fiyat Analizi: 01 Aralık

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

MACD, XRP’nin son yükselişini göstermek için sıfır çizgisinin üzerindeydi, ancak MACD hattı ve sinyal hattı birbirine çok yakındı, bu da momentumun son birkaç işlem seansında bastırıldığını gösteriyor.

Üçgen modelinin oluşturulmasından ve XRP’nin kurtarılıp Destek için 0,62 $ seviyesini tersine çevirmesinden bu yana işlem hacmi arttı.

Fiyat 0,64 dolardı ve önümüzdeki günlerde direnci 0,75 dolar olarak test etme olasılığı yüksek, bir kez daha 0,62 dolar desteğine düşme ihtimali var.

Dash [DASH]

XRP, Dash, IOTA Fiyat Analizi: 01 Aralık

Kaynak: TradingView’de DASH / USDT

OBV, Asset’in arkasında güçlü bir alım hacmi gösterdi. Birkaç gün önce 122 dolardan keskin düşüş bile aşırı satış hacmi görmedi ve alıcılar o zamandan beri ivme kazandı.

CMF de artıyor, -0.05’in altından + 0.05’in üzerine çıkıyor. Bu, birkaç gün önce sermayenin piyasadan ayrıldığını, genel olarak bir getiri yaşadığını ve şimdi genel olarak sermayenin piyasaya aktığını gösterdi.

Bu alıcı ilgisi, Fiyatın 113 $ ‘ı destek seviyesi olarak yeniden izlediğini görebilir.

IOTA

XRP, Dash, IOTA Fiyat Analizi: 01 Aralık

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

Ticaret hacmi, ortalamanın üzerinde muazzam bir artış gösterdi, ancak fiyat pek hareket etmedi.

Bu, boğalar direnci 0,37 dolarda test edebildiği için istikrarsızlığa işaret etti, ancak ayılar da fiyatı mumun açıldığı yere geri çekebildiler.

RSI, kısa vadede IOTA için nötr bir ivme gösterirken, Stochastic RSI birkaç gün önce aşırı alım bölgesinden toparlanıyordu.

IOTA’nın önümüzdeki saatlerde destek olarak 0.32 $ ‘ı test etmesi muhtemeldi.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.061.74 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!