XRP, Dash, BAT Fiyat Analizi »Para Odası

Yükseliş hissi, Altcoin piyasalarında henüz azalmadı. Onların coins fiyatta bir düşüş gördü. Satıcılar henüz güçlü değildi ve XRP ve Dash hala yukarı doğru başka bir hareket için desteğe sahipti.

Ripple (XRP)

XRP, Dash, BAT Fiyat Analizi: 25 Kasım

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

RippleIt, satış baskısıyla karşılaşmadan önce 0,78 dolara yükseldi (Coinbase, saniyeler içinde çökmeden önce 0,92 dolara yükseldi). Fibonacci Retracement aracını kullanarak, XRP’nin geri çekilebileceği bazı seviyeler vurgulandı.

Varlığın bir hafta içinde değerinin iki katından fazla arttığı göz önüne alındığında, XRP son kazançların% 60’ına kadar geri çekilebilir. XRP için yerel zirveyi aramak için henüz çok erken.

Geri çekilme nedeniyle düşen ticaret hacmi, daha fazla artışların mümkün olduğunu gösterdi. Fiyat, Desteği 0,62 $ olarak test etti ve RSI’da düşüş eğilimi gösterdikten sonra yukarı doğru sıçradı.

Momentum hala boğaların içindeydi ve önümüzdeki günlerde XRP piyasasına daha fazla alıcının gelmesi beklenebilir.

Dash [DASH]

XRP, Dash, BAT Fiyat Analizi: 25 Kasım

Kaynak: TradingView’de DASH / USDT

DASH, 104 dolara düşen bir mum fitilinin ardından, Yazma sırasında 107 dolardan işlem görüyordu. Stokastik RSI düşüyordu ve fiyatın bir kez daha 100 dolara düştüğünü görebiliyordu.

Trend güçlü bir şekilde yükseliyor ve bu sadece DASH için bir geri adım oldu. Satış hacmi etkileyici olmadı, bu nedenle bu düşüş tüccarlara uzun pozisyonlar ekleme fırsatı verecek.

Önümüzdeki saatlerde DASH’in 105 $ ve 100 $ ‘ın altına düşmesi olası değildir. DASH bir yükseliş bayrağı oluşturuyor gibi görünüyordu ve güçlü işlem hacminde 114 doları kırarsa, önümüzdeki günlerde fiyatın 135 dolara ulaştığını görebiliriz.

Basic Attention Token [BAT]

XRP, Dash, BAT Fiyat Analizi: 25 Kasım

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

BAT, 0.25 $ ‘lık% 23.6 düzelme seviyesinde destek bulduktan sonra saatlik grafikte simetrik bir üçgen oluşturdu. Üçgen formasyon oluşumuna güven vermek için ticaret hacmi son birkaç saat içinde düşüyor.

MACD düşüş eğilimindeydi ancak sıfır çizgisinin üzerindeydi. Bu zayıf bir düşüş baskısı gösterdi.

OBV, son dalgalanmadan sonra çok fazla satış hacmi olmadığını gösterdi, bu nedenle fiyat muhtemelen başka bir yukarı hareket için ivme kazandı.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 17.797.74 dolardan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!