XRP, Dash, BAT Fiyat Analizi: 14 Kasım

Bitcoin’in aksine, altcoin piyasası rekor seviyelere ulaşmada başarılı olamadı. XRP büyük bir alt yapı olmasına rağmen 2017 yörüngesini takip edemedi ve bilinen menzilinde kaldı. YTD performansı açısından Ripple hala kayıptı.

XRP

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

Eylül ayından bu yana XRP’nin değeri 0,2674 ile 0,2278 dolar arasında kaldı. Bollinger Bantları tarafından vurgulandığı gibi, bu aralıkta oynaklık da korunmuştur. Ancak Kasım ayı başında görülen küçük artış dikkate alındığında, piyasadaki mevcut eğilimin yükseliş eğilimi gösterdiği kaydedildi.

Uzun konsolidasyon aşaması göz önüne alındığında, XRP’nin 0.2197 dolarlık bir desteği daha vardı, ancak bu tüccarlardan büyük ilgi görmedi. Varlık, YTD’deki yatırımcılarına hala% 23 oranında geri dönmeyi başardı.

Dash

Kaynak: TradingView’de DASH / USD

Dash’in değeri, Ağustos ayında tanık olduğu zirveleri görecek kadar toparlanmadı. Mevcut değeri 77,18 dolardı ve 80,91 dolarda dirence doğru ilerliyordu. Bununla birlikte, konsolidasyon aşamasına rağmen, dijital varlık YTD’deki yatırımcılara% 91 oranında geri dönüyor.

Fiyattaki ani artış DASH’ı aşırı alım bölgesine yaklaştırsa da. Destek 63,9 $ olarak işaretlendi ve satış baskısı artarsa, madeni para bu seviyeyi test etmek için itilebilir.

Basic Attention Token [BAT]

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Basic Attention Token Ağustos ayında 0,4456 dolara yükseldiğinden bu yana düşüş eğilimi gösteriyor. Varlığın cari değeri 0,2177 dolar ve yılın başından bu yana% 6 değer kaybetti.

Bununla birlikte, BTC piyasasındaki son artış, fiyatının 0.1696 $ ‘lık destekten geri dönmesine yardımcı oldu ve piyasada yükseliş baskısına tanık oldu. Bununla birlikte, mevcut yükseliş, bu yıl sahiplerin kayıplarını gölgede bırakmadı.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!