XRP, Chainlink, Binance Coin Fiyat Analizi: 25 Ağustos

Birkaç günlük gerilemenin ardından, büyük altcoinler genel yükseliş trendine ayak uydurmak için küçük bir artış yaptığı için toplu kripto endüstrisi rahat bir nefes aldı. Piyasalarda düşüş sinyalleri hala belirgin olsa da, son 24 saat tüm panoda yeşil sinyaller denizini vurguladı.

İçerik Başlıkları gizle

XRP 1 saatlik grafik

XRP, Chainlink, Binance Coin Fiyat Analizi: 25 Ağustos

Kaynak: Coinstats

XRP’nin 0,30 dolara doğru toparlanması, varlığın yakın zamanda 0,274 dolarlık desteğini test etmesinden hemen sonra geldi. XRP, grafiklerde 1,25 milyar dolarlık bir işlem hacmi kaydettiğinden, varlığın piyasa değeri bir kez daha 13 milyar doları aştı.

XRP, Chainlink, Binance Coin Fiyat Analizi: 25 Ağustos

Ticaret Görünümünde XRP / USD

XRP’nin MACD’si, mavi çizgi kırmızı çizginin üzerine geldiğinde yükseliş eğilimi gösterdi. Parabolik SAR da devam eden bir eğim gösterdi. Göreceli Güç Endeksi, daha yüksek satın alma baskısı kaydetti; ancak, tersine çevirme başka bir ayarlama dönemine yol açacaktır.

Chainlink 1 saatlik grafik

XRP, Chainlink, Binance Coin Fiyat Analizi: 25 Ağustos

Trading View’de LINK / USD

Chainlink, son birkaç gündeki en güçlü geri kazanımlardan birine tanık oldu ve 24 saat içinde 16 dolara tırmanmadan önce 12,94 dolara düştü. LINK, yayın anında 5.485 milyar dolarlık piyasa değeriyle 15.58 dolar değerinde idi.

Chainlink’in ekosistemi, grafiklerde günlük aktif adresler açısından da tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Olumlu temel iyileşme, MACD parası yükselmeye devam ederken sermaye akışında bir artış olduğunu öne süren Chaikin Para Akışı tarafından yansıtıldı. Mum çubuklarının altında noktalı çizgiler görüldüğü için Parabolik SAR, LINK’in fiyatı için destek kazandı.

Binance Coin 1 saatlik grafik

XRP, Chainlink, Binance Coin Fiyat Analizi: 25 Ağustos

Ticaret Görünümünde BNB / USD

Müthiş Osilatör’ün gösterdiği yükseliş ivmesiyle Binance Coin, geçen gün yüzde 5,15’lik bir artışı tamamladı. BNB için önemli bir gözlem, 3.29 milyar dolarlık piyasa değeri ve 190 milyon dolarlık düşük hacimlerle birleştiği için önemli ticaret hacminin olmamasıydı.

Bollinger Bantları, gruplar birbirinden uzaklaştıkça listelerde daha fazla dalgalanma için kapıları açtı. Klinger Osilatörü, mitingi başkentin yönlendirdiğini savundu.