XLM, WAVES, Decred Fiyat Analizi »Coin Otağ

Stellar Lumens, XLM’nin yaklaşık% 200 değer kazandığı bir önceki aya göre daha fazla kazanmadan önce, Seviyeyi 0,18 $ dirençle test etmek için yükseliyordu. Decred de grafiklerde aşağı doğru hareket ediyordu ve 24,3 dolarlık destekte yukarı doğru bir sıçrama görmesi bekleniyor. Waves, Yükselen bir görünüme sahipti ve yükselen bir kanalda işlem görüyordu.

Stellar Lumens [XLM]

Yıldız Lümen, Dalgalar, Belirtilen Fiyat Analizi: 05 Aralık

Kaynak: TradingView’de XLM / USD

XLM’yi 0,078 $ ‘dan 0,233 $’ a düşürmek için bir Fibonacci Retracement aracı kullanarak, bazı önemli düzeltme seviyeleri Crypto vurgulanmıştır.

Fiyat% 23.6 seviyesinin altındayken, RSI 39 gösterdi. Bu, XLM’nin 0.18 $ ‘lık dirençle aynı seviyeyi tekrar test etme olasılığını gösterirken, RSI nötr 50 hattını aşağı doğru bir hareketten önce direnç olarak test etti.

XLM için sonraki destek seviyeleri 0.154 $ ve 0.145 $ ‘dır.

Dalgalar [WAVES]

Yıldız Lümen, Dalgalar, Belirtilen Fiyat Analizi: 05 Aralık

Kaynak: TradingView’de WAVES / USDT

WAVES yükselen bir kanalda işlem görüyordu. Yükseliş kanalının alt sınırı, Uzun pozisyonlara girmek için kullanılabilirken, Kanalın altındaki bir kapanış, 5,9 dolarlık bir hedefle kısa bir pozisyon açmak için tetikleyici olabilir.

Fiyatın yanı sıra, OBV, Fiyat ve satın alma hacmi arasındaki anlaşmayı göstermek için bir dizi yüksek düşüş yaptı. Stokastik RSI son birkaç saat içinde ne aşırı alım ne de aşırı satım bölgesine girmedi.

Birlikte ele alındığında, yazı yazılırken WAVES için yükselişti ve 7,3 ve 7,4 dolara düşmesi bir satın alma fırsatı olabilir.

Decred [DCR]

Yıldız Lümen, Dalgalar, Belirtilen Fiyat Analizi: 05 Aralık

Kaynak: TradingView’de DCR / USDT

3 Kasım’dan yazım tarihine kadar DCR için Sabit Aralık Hacmi Profili, DCR için bazı temel destek seviyelerini vurguladı. Kripto varlığı, güçlü satış baskısı ile fitil 43 dolara yükselirken, 33,8 dolardan kapandığından bu yana grafiklerde düşüş ivmesi gösterdi.

O zamandan beri istikrarlı bir şekilde düşüyor, MACD hattı aşırı satım seviyelerini gösteren sinyal çizgisinin biraz altında hareket ediyordu. Bu nedenle, DCR 24,3 $ seviyesinden bir sıçramaya tanık olabilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 19.077.52 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!