XLM Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

6,9 milyar dolarlık piyasa değeri ile Stellar, ilk 10 kripto para birimine yakın kaldı ve Ocak ayındaki 1 haftalık rallisinin ardından oldukça konsolide oldu. XLM desteğini birkaç kez tekrar test etti, ancak düşük seviyeyi pekiştirmek yerine, yıllık yüksek seviyesi olan 0.414 $ ‘a yakın olan açığı kapatmaya devam etti.

Uzun vadeli analiz Stellar için biraz tarafsız kalıyor, ancak bazı yükseliş işaretleri belirgindi.

4 saatlik Stellar grafiği

Yıllık en yüksek seviyesi olan 0.414 $ ‘a yükseldikten sonra, XLM% 50’den fazla gerileyerek 0.208 $’ a geriledi. Ancak, o zamandan beri destek test edilmedi, ancak token son birkaç haftada iki kez 0,266 doları test etti. Stellar, 0.334 dolarlık direnci kırmayan güçlü bir yükselen üçgen modelinin sahte bir kırılmasını kaydetti.

Şimdi, geçen hafta, kripto için işler daha iyi görünüyor. Stellar şu anda grafiklerde simetrik bir üçgen deseni sergiliyor, ancak token 0.334 $ ‘lık direncin altında kalıyor. Stellar, 7 Ocak’ta 0,334 doların altına düştüğü için bu noktaya ulaşamadı.

Uzun bir konsolidasyon döneminin ardından, yıllık en yüksek seviyesi olan 0.414 $ ‘ı yeniden test etme şansı güçlü.

Pazar Gerekçesi

Piyasa göstergeleri şu anda biraz nötr, ancak Oscillator grafiğinde gösterildiği gibi yükseliş ivmesi kademeli olarak artıyor. MACD şu anda düşüş görünümüne işaret ediyor, ancak MACD çizgisi düşüş göstergesiyle yakın kaldı.

Göreceli Güç Endeksi veya RSI, geçen hafta aşırı satım bölgesini yeniden test ettiğinden beri oldukça konsolide oldu. Şubat ayına girerken, Stellar için kolektif ivme şu anda artıyor.

Sonuç

Stellar, aynı ivme ileri giderse, Şubat ayı boyunca 0.414 $ ‘ı yeniden test etmelidir. Kolektif piyasa birbiriyle ilgisiz hareket ederken, alternatif sezonun anlatısı büyük kaldığından, tek başına satış olasılığı da açıktır.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!