VeChain, EOS, BAT Fiyat Analizi: 27 Eylül

EOS, Eylül ayı boyunca düşüş yaşadı ve analiz hazırlanırken kriptonun trendini tersine çevirmesi pek olası görünmüyordu. Ancak, VeChain’in boğaları son birkaç gündür piyasada kendilerine yer açmaya başladı. Brave’s BAT da geçtiğimiz birkaç gün içinde bazı kazanımlar elde etti, ancak bunu yapmaya devam etmesi pek olası değil.

İçerik Başlıkları gizle

EOS

EOS, BAT, VeChain Fiyat Analizi: 27 Eylül

Kaynak: TradingView’de EOS / USDT

20 SMA (beyaz), Eylül ayının başından bu yana 50 SMA’nın (sarı) altında hareket ediyor ve bu da kısa vadeli düşüşün yaklaşık bir aydır devam ettiğini gösteriyor.

Fiyat, direnci 2,59 dolarda test etmek için desteğini 2,44 dolara düşürdü. Ancak, bu hareket ortalamanın üzerinde bir işlem hacmine sahip değildi ve bu da muhtemelen zayıf olacağını gösteriyor.

Basic Attention Token [BAT]

VeChain, EOS, BAT Fiyat Analizi: 27 Eylül

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

RSI 58 idi ve basın zamanında yükselişe geçti ve piyasanın yükselişte olduğunu vurguladı. Aslında, RSI son birkaç gündür nötr 50 bölgesinin üzerinde kaldı.

Ancak BAT, 24 Ağustos’ta 0,42 $ ‘lık yerel yüksek seviyeler açıkladığından beri güçlü bir düşüş trendi izliyor.

Bu nedenle, bariz sonuç, bunun BAT tarafından bir sıçrama olduğu ve bir trendin tersine çevrilmesi olmadığı idi. Bu nedenle, fiyatın 0,24 dolar seviyesinde reddedilmesi ve 0,2 doların en düşük seviyelerini ziyaret etmesi bekleniyor.

VeChain [VET]

EOS, BAT, VeChain Fiyat Analizi: 27 Eylül

Kaynak: TradingView’de VET / USD

VeChain, 0.0157 $ ‘da sert bir dirençle karşılaştı ve destek bulmak için 0.0113 $’ a düşmek zorunda kaldı. O zamandan beri fiyat istikrarlı bir şekilde artıyor.

Görünüşe göre alıcılar, en azından son birkaç gündeki bu istikrarlı artış için kontrol altında. Birden fazla alım satım seansında uzun fitiller görüldü, bu da satıcıların fiyatları aşağı çekmeye çalıştığını ancak bloke edildiğini gösteriyor.

Chaikin Cash Flow da +0.3 değeriyle yukarı sıçradı. Bu, piyasaya güçlü sermaye girişinin göstergesiydi ve alıcıların gücünü bir kez daha teyit etti.

VeChain de haberlerde yer aldı. Coinbase tarafından başlatılan açık bir blok zinciri standardı olan Rosetta ile entegrasyon duyuruldu.