Ünlü Analistten Küçük Yatırımcılar için 1000$’lık İdeal Portföy! • Madeni Para Otag’ı

Ünlü Analistten teknik ve temel analiz bilmeyen yatırımcılar için ideal portföy! Piyasada sıkça sorulan bir soru: Hangi kripto para birimini satın almalıyım? Bu soru büyük analist tarafından yanıtlandı! Analist güvenilir mi? Analist bize kripto para birimleri için kanıt sunuyor mu? Hepsini aşağıda güzel bir özet halinde sizler için derledik. Analist 1000$’lık bir yatırım karşılığında hangi kripto paraları satın alacağını ve küçük yatırımcıya hangi kripto paraları önereceğini yüzde olarak vermiş ve analizini nedenleriyle birlikte sunduk. İşte detaylar…

Aaron Arnold kimdir?

Aaron Arnold, California, Amerika Birleşik Devletleri’nden genç bir yatırımcıdır. Gençliğinde tüccarlık yapan Arnold, sosyal medyada viral olduktan sonra profesyonel hayatına burada devam etti ve şimdi de devam ediyor. Daha önceki kripto para değerlemesi ile tanınan Arnold, kendini bu sektöre adamış kötü şöhretli analistlerden biridir. Twitter hesabında yeni bir makale yayınlayan Aaron Arnold, yatırımcılara dikkat çekici kripto para birimleri ve analizler sundu. Peki nedir bu kripto paralar?

1 Numara ETHERUM

Aaron Arnold, parasının beşte birini Ethereum’a tahsis edeceğini açıkladı. Başka bir nedene işaret eden Arnold, projesine dayanarak kripto varlıklar arasında ethereumun önemli bir değer olduğuna inanıyor:

200 dolarımı doğrudan ethereum için yatıracağım. Goldman Sachs, JP Morgan’ın repo (testnet) blok zincirinde ticarete yeni başladı ve bu, ethereum blok zincirinde önemli bir kilometre taşıdır.

Ek olarak, İsrail merkez bankasının dijital Şekel projesini ilerletmek için ethereum’un blok zinciri teknolojisini kullanmaya hazır olduğunu bildirdi. Tüm son gelişmelerle birlikte ETH, analistin kaçınılmaz seçimiydi. Ayrıca Arnold, şu ana kadar yazılanların ethereumun sadece küçük bir kısmı olduğunu belirtti. Ethereum’un detaylı projesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

2 Numara ADA, DOT, KSM

Arnold, ADA, DOT ve KSM için akıllı sözleşmeler olduğunu ve geleceklerinin sağlam projelerle dolu olduğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam etti:

Bir sonraki 100 dolarımı Cordano, Polkadot veya Kusama gibi gelecek vaat eden bir kripto varlığına yatırmayı düşünürdüm.

Analist, yukarıdaki kripto para birimlerinin proje sağlamlığına dikkat çekerek yukarıdaki tavsiyelerini dile getirdi. Arnold bu kripto paralara dikkat çekti ve yatırımlarını burada yapacağını belirtti.

Tüccarlara göre Cordano’nun Orion ile son ortaklığı “çok çok havalı” görünüyordu. Buna dayanarak varlığın geleceğinin parlak olduğunu belirten Arnold, Cordano ekosisteminin son zamanlarda ilerleme kaydettiğine ve değerinin arttığına dikkat çekti.

3 Numara ENJ & AKIŞ

Ardından Arnold, yatırım yapılabilir tutarının onda birini blockchain tabanlı oyun platformu Enjin (ENJ) ve eğlence odaklı blockchain Flow’a (FLOW) aktaracağını söyledi. Tüccar, NFT’lerin benimsenmesinin ve artan popülaritesinin bu belirteçler üzerinde olumlu bir etkisi olacağını savundu. Gerçekten de, NFT sitesi Rarible 14.2 milyon dolar topladı ve kısa süre önce FLOW blok zinciri ile en son ortaklığını duyurdu.

4 numara DOGE

Trader, DOGE’nin uzun vadeli bir beklentisi olmadığını açıkça belirtse de arkasında Elon Musk ve takipçileri olduğu için kısa vadeye olumlu baktığını da sözlerine ekledi:

Kayıtlara göre Dogecoin’im yok ama Elon Musk varlık sahiplerinin (Spekülatörler) oynayacağını düşünüyorum.

dedim.

5 numara BTC

Bitcoin olmadan portföyünün eksik kalacağını düşünen Arnold, şok edici sözler sarf etti ve şunları söyledi:

Toplam 1000 dolarımdan 500 doları hemen bitcoine koyacağım. En hızlı yükselen kripto para olmayabilir, diğer altcoinlerin tüm özelliklerine sahip olmayabilir ancak en merkezi olmayan ve sansüre en dayanıklı kripto paradır.

Cevabı yanıtlayan Arnold, yatırımının yarısını Bitcoin’e yatıracağını belirtti. Arnold, yatırımcılara ideal portföy için tavsiyelerde bulunarak umut verici kripto varlıklarını dile getirdi.

Sonuç olarak, Arnold’un ideal 1000 dolarlık tavsiyesi şunlardır:

BTC – 500 dolar

ETH – 200 $

ADA, DOT, KSM – 150 DOLAR

ENJ, AKIŞ – 100 DOLAR

DOGE – 50$

Ünlü analist Aaron Arnold’un verdiği kripto para projesi sizce sağlam mı? Yorumlarda buluşalım…