Ünlü Analistin Bitcoin Yorumu! BTC’nin Yolu! | Sikke Otag

Ünlü analist Willy Woo, yaptığı açıklamada Bitcoin’in yönü hakkında bilgi verdi. Willy Woo, Bitcoin’in ayı mevsiminde olup olmadığı hakkında da konuştu.

İçerik Başlıkları

Bitcoin BTC Ayı Sezonu Geldi mi? Bitcoin Döngü Yok Gibi Görünüyor! Santiment’in Bitcoin İncelemesi!

Bitcoin BTC Ayı Sezonu Geliyor mu?Ayı Sezonu Geldi

Popüler Analist, Bitcoin’in ayı mevsiminde olmadığını düşündüğünü ifade etti. Açıklamasında, zincir analizi verilerinin geliştiğini ve Bitcoin’in toparlanma belirtileri gösterdiğini söyledi. Halen ilgi gördüğünü ve uzun vadeli yatırımcılar tarafından satın alındığını da ifade etti. Görüşme sırasında analist, zincir analizi verilerine dayanarak konuştu. Tipik bir ayı mevsiminde olmadığımıza inandığını söyledi. İngiliz pop sanatçısı Ricky Astley’nin “Never Gonna Give You Up” şarkı sözlerine atıfta bulundu. Şu anda spekülatif bir aşamada olduğumuzu kaydederek, coins Bu yılın başlarında satılanlar, uzun vadeli sahipleri tarafından kademeli olarak devralınacak. Willy Woo ile röportaj yapan podcast sunucusu Peter McCormacak, henüz herhangi bir kripto varlığı satmadığını ve kendinden emin olduğunu söyledi.

Bitcoin Döngü Yok Gibidir!

Ünlü Analist Willy WooÜnlü Analist Willy Woo

Birçok analist, varlıklardaki fiyat hareketleri hakkında yorum yaparken geçmiş fiyat hareketlerini ve döngülerini dikkate alır. Ancak Willy Woo, geçmiş döngülerin ve bu döngünün birbirine benzemediğini belirtti. “Şu anda fiyat yatay bir şekilde düşüyor, Wyckoff benzeri bir birikim fiyat paterni gibi görünüyor ve bu olursa, son fitili 28 bin-29 bin dolara düşürmemiz gerekiyor ki bu da dibin son testi olmalıydı. Zincirdeki her şey iyileşiyor gibi görünüyor.” açıklamalarda bulundu.

Santiment’in Bitcoin İncelemesi!

Analist Şirket SantimentiAnalist Şirket Santiment Paylaşımı

Popüler analiz şirketi Santiment, sosyal medya hesabında Willy Woo ile benzer verileri paylaştı. Borsalarda Bitcoin arzının istikrarlı bir şekilde düştüğünü ve hodl olanların elindeki Bitcoin miktarını elinde tuttuğunu, bunun boğalar için olumlu bir veri olduğunu paylaştı. Woo ise Çin, ABD ve İngiltere’de artan düzenleyici baskılara ilişkin bir açıklama yaptı. Açıklamalarında, Bitcoin’in bir video oyununun finalinde patronla savaştığını söyledi. Hem analiz şirketi Santiment hem de Willy Woo, Bitcoin’in bu savaşı kazanacağını ve uzun vadede yüksek fiyatlara ulaşacağını düşünüyor. Bu seviyelerden sonra Bitcoin’in toparlanacağı ve boğa rallisinin devam edeceği düşünülüyor.