Ünlü Analiste Göre Bitcoin Zirvesi 60.000 Doların Çok Üzerinde! İşte detaylar … • Coin Otağ

Son kripto piyasası çöküşünden sonra, neredeyse hepsi coins çift ​​haneli bir düşüş yaşadı. Piyasa değerine göre en büyük kripto olan Bitcoin yaklaşık% 30 düştü ve onu% 40 düşen ETH izledi. Dogecoin bile% 45 civarında bir düşüş gördü. Birçok yatırımcı aynı soruyu sordu:

Satmalı mıyız?

Çeşitli borsalardaki satış baskısından da görebileceğimiz gibi, önemli miktarda satış yapıldı.

Bununla birlikte, birçok Bitcoin savunucusu panik satışının HODL stratejisini devralmasına izin vermedi. S2F modeline katkısıyla tanınan tanınmış analist PlanB, Bitcoin’in fiyatının 100.000 doları aşacağını ve hatta son düşüşe rağmen daha da ileri gideceğini tahmin ediyor.

PlanB, ‘The Wolf’ Scott Melker ile yaptığı toplantıda BTC hakkındaki iyimserliğini dile getirdi.

PlanB, kendi fiyat tahminlerini destekleyen Stok akışı modeli üzerine spekülasyon yaptı ve şunları söyledi:

S2F modeli, Bitcoin’in 100.000 $ ‘a ulaştığını gösteriyor ve model, Bitcoin’in bir sonraki ayı piyasası vuruşundan önce 288.000 $’ ı aştığını gösteriyor. “

Açıklamalarına şu tweet ile devam etti:

Açık olmak gerekirse: 60.000 $ ‘ın en yüksek olduğunu düşünmüyorum, bundan çok uzak, çünkü normalde bir ATH’den (kırmızı noktalar) sonra gerçekleşen işlem türlerini görmüyorum. Aslında ayı piyasasının (mavi noktalar) sadece birkaç ay kaldığını düşünüyorum. Ve evet, bu zincir üstü görünüm S2F’ye de uyuyor.

Ayrıca tweet’inde bir kullanıcıya cevap verdi:

Açgözlülük ve korku burada kalacak ve enflasyon korkuyu ortadan kaldırmayacak

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 37.756.00 dolardan alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.