Ünlü Analist Poppe, 10 Kat Büyüyebilecek 4 Altcoini Açıkladı! • Madeni Para Otag’ı

Poppe yaptığı açıklamalarda kripto para birimleri yükselirken satın almanın yanlış olduğunu belirtti. Ayrıca bu dönemin alım yapmak için doğru zaman olduğunu belirtti. sonbahar zamanlarında çuvalları doldurmak Bunun önemli olduğunu söyleyerek yükselme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü 4 altcoini açıkladı.

Doğruluk (VRA)

Poppe’nin gösterdiği ilk altcoin Verasity (VRA) idi. Fiyatın dibi gördüğünü ve bu noktadan sonra yükselebileceğini belirtti. VRA’nın düşüş öncesi seviyeleri yavaş yavaş test ettiğine işaret eden van de Poppe, hareketli ortalamaların (MA) iyi işaretler gösterdiğini söyledi. Altcoinin önce yana doğru gideceğini ve sonra yükseleceğini düşünüyor.

Yearn.Finance (YFI) ve Aave (AAVE)

Poppe belirtti coins DeFi endüstrisi yükselmeye hazır. Bu seçiciden YFI ve AAVE’nin yükselişi almak için ısındığı bildiriliyor.

100 ve 200 hareketli ortalamaların YFI için destek haline geldiğini belirten van de Poppe, Yearn.Finance fiyatının daha yüksek ve daha yüksek dipler yarattığını açıkladı.

AAVE’nin de çok güçlü olduğunu ve yükselişte olabileceğini söyledi. AAVE için fiyatın 100 ve 200 hareketli ortalamaların üzerinde hareket ettiğini belirten ünlü analist, bu kripto para birimi için oldukça olumlu sözler sarf etti.

2019 ve 2020’deki yükselişlere değinen Poppe, LINK’in bu yıl sert bir çöküş yaşadığını da ifade etti. Ünlü analist, birçok altcoinin çökmeden önceki seviyelerine döndüğünü ancak popüler altcoin Chainlink için bunun henüz gerçekleşmediğini belirtti. Chainlink (LINK) fiyatının 100 ve 200 hareketli ortalamalarının (MA) destek olarak hareket ettiğini belirten analist, yükselişin yüksek ihtimal olduğunu belirtti.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgili kişilerin veya yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.