Uniswap (UNI) ve Stellar’ın (XLM) Diğer Altcoinlere Göre Avantajları Nelerdir? • Coin Otağ

Altcoin piyasasının tamamı şu anda karışık sinyaller veriyor. Fiyatta büyük dalgalanmalar var. Peki ya Uniswap (UNI) ve Stellar (XLM)?

Ethereum Classic, 2021’de 179 dolara ulaşan en büyük rallisini kaydederken, diğer altcoinler ya kilit aralıklar arasında konsolide oluyor ya da bir trend değişikliği gösteriyordu.

Hindistan’ın Kripto Para Birimlerine Tutumu Hakkında Yeni Gelişme!

SON DAKİKA | BtcTurk İddialarına İlişkin Açıklama

Geliştirme açısından bakıldığında, Uniswap’in V3’ü, Ethereum ana ağında piyasaya sürülmesiyle büyük bir sıçrama yaptı.

Stellar ayrıca, ağdaki önemli olumlu gelişmeleri vurgulayan 2021 ilk çeyrek raporunu açıkladı.

Bu faktörler göz önünde bulundurularak, bu altcoinler potansiyel olarak birkaç hafta içinde istikrarlı bir yükselişe geçebilir.

Uniswap V3 lansmanının fiyat üzerinde farklı bir etkisi oldu.

Uniswap, Nisan ayı sonuna doğru yaklaşık yüzde 33 artış gösterdi. Önceki direnç aralığının (grafikte vurgulanmıştır) üzerine kırılarak, UNI anında direnci 44 $ ‘da oluşturdu. Lansman duyurusunun varlığı 53 $’ a doğru ilerletmesi bekleniyordu.

Uniswap TVL ve 24 saatlik ses seviyesi

UNI’nin fiyatı muhtemelen V3 anlaşmasında da yükseliş özellikleri gösterebilir.

Stellar’da 1 $ mümkün mü?

Stellar, Şubat ayındaki büyük rallide 0.60 $ ‘lık yeni bir rekora ulaştı. Bununla birlikte, varlık o zamandan beri 0,40 ila 0,69 dolarlık bir destek arasında dalgalandı. Nisan ortasında yeni bir zirveye ulaşıldı ve fiyat şimdi aynı aralıkta.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde Stellar, muhtemelen 2021’in ilk çeyreği bilançosu nedeniyle yüzde 28’lik bir artış gördü. Bilançoya göre, XLM tokenleri için ilgili varlık işlemleri 280 milyon dolara ulaştı.

2021’de, geliştirme istatistikleri fiyat değerinin gösterilmesine yardımcı oldu. Stellar’ın işlevsellik açısından büyümesi, toplu olarak fiyatı üzerinde bir etkiye sahip olabilir.

Sorumluluk Reddi: Konuyla ilgili yorumlar ve analiz bulguları sadece ilgili tarafların veya yazarın görüşleridir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Coin Otağ veya yazar herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değildir. Hiçbir makale veya haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.