TRX, XRP ve Cardano (ADA) Fiyat Analizi!

Değerli Coinotag Okurları, bu yazımızda sizlerle TRX, XRP ve ADA coin fiyat analizlerini paylaşacağız. Kripto para piyasası son zamanlarda oynak olmaya devam ediyor. Bitcoin yazı yazılırken 33160 dolardan işlem görüyordu ve gün içinde %4,5 düştü. Bitcoin ile birlikte birçok coins düştü ve önemli destek seviyelerine geriledi. TRX, XRP, ADA analizine bakalım coins, yazımızda önemli seviyelerde olan.

TRX Fiyat Analizi

TRX madeni para

Öncelikle uzaktan baktığımızda; TRX’in art arda B direnç bölgesini aşmaya çalıştığını ve başarısız olduğunu görüyoruz. Bunun sonucunda A destek alanımız sarkmış ve anlık olarak bu alanın hemen üzerindedir.

Tepkilerden de anlaşılacağı üzere A bölgesinin güçlü bir destek bölgesi olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatın buradan aşağı inmesi zor olacak. Bölgenin kırılması, aşağıdaki destek seviyelerinin test edilmesini sağlayabilir, ancak kırılma gerçekleşmezse, piyasa durumuyla bütünleşerek B direnç alanını tekrar denemek isteyebilir.

trx madeni para

Yakından incelediğimizde fiyatın A destek bölgesi ile EMA 50 hareketli ortalama (sarı çizgi) arasında kaldığını görüyoruz. EMA 50 seviyesinin kırılması fiyatı güçlendirebilir. Bununla birlikte, EMA 200 hareketli ortalama (beyaz çizgi) de fiyat için bir meydan okuma oluşturacaktır. Bu ortalama B bölgesi ile örtüştüğü için onu aşmanın zor olacağını söyleyebiliriz.

XRP Fiyat Analizi

Olasılık 1’deki yolu takip etmek için önce üstümüzdeki kırmızı kutuyu ziyaret edip ardından WO’yu ziyaret edebiliriz, mumlar DO’yu yani günlük ve WO’yu (Haftalık açılış alanı) kapatarak ve içinde kalıcılığı sağlayarak WO’yu ziyaret edebiliriz. bu alan. Bu alanlarda sağlanan kalıcılık ve üzerimizdeki kırmızı direnç alanları takip edilmelidir. ve bu alanların en doğru kazanç noktası olduğu bilinmelidir.

xrp madeni para

Fiyatımız ikinci olasılığı takip edecekse, hemen altındaki iki beyaz fiyat önemlidir. Bu alanlar olası tepki ve destek alanlarımızdır. Bu alanda kalıcılık olması durumunda ilk etapta daha düşük fiyatla yapılacak ziyaret iptal edilecektir. ancak 2 beyaz fiyatına yeterli alıcı bulamamak bizi daha kalitesiz bir beyaza götürecektir.

ADA Coin Fiyat Analizi

1. Olasılığın söz konusu olabilmesi için, fiyatın üzerindeki beyaz fiyattaki önceliği kapatması ve tek haneli DO – WO alanlarını kazanması gerekir. Bu hareketten sonra daha yüksek basamaklar olacak ve bahsettiğimiz alandaki kapanışlar bizi ileride direniş bölgelerine ziyarete sevk edebilir. Unutulmamalıdır ki direnç alanları kar almak için en uygun alanlardır.

madeni para etiketi

Ancak yukarıda bahsettiğimiz senaryonun iptal edilmesi ikinci ihtimali masaya yatıracak. Bunun için beyaz fiyatla altı kapanış yaparak fiyatımızın alıcı bulmasını ve altımızdaki kırmızı alandan tepki almasını bekliyoruz. Bu kırmızı alanın kaybolmaması ve kapanışların bu alanda olması bizi tekrar üst dirençlere getirebilir.

Sorumluluk Reddi: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğabilecek herhangi bir kayıp veya kazançtan Coin Otağ veya yazarı sorumlu değildir. Hiçbir makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.