TRX, ATOM, DOGE Fiyat Analizi »Coin Otağ

Tron ve Dogecoin, yazı yazılırken çok benzer fiyat hareketleri kaydediyor gibiydi. Ancak geri çekilme sonrasında da kazanç sağlamaya devam edip etmeyecekleri henüz belli değil. Cosmos grafiklerde düşüş eğilimindeyken, Alıcı ilgisi düşse bile fiyatı yükselmeye devam etti. Bunun nihayetinde değerindeki düşüşü desteklediği bulundu.

TRX Fiyat Analizi

TRX’in grafiklerde bir V-top modeli oluşturduğu görüldü. 30 saat içinde 0,0259 dolardan 0,0307 dolara yükseldi.

TRX’in fiyatı, yüksek işlem hacmi ile birlikte yukarıda belirtilen artışın neredeyse yarısını geri çekti. Bu bir V-top göstergesiydi ve TRX, 0,0258 $ ‘ı desteklemeye geri dönebilir.

Dahası, RSI tekrar güneye taşınmadan önce aşırı alım bölgesine doğru genişlemişti. TRX’in bir likidite cebi olduğu için 0,027 dolar civarında olması mümkündür.

0,027 doların piyasa için bir sonraki kısa vadeli yönü işaret edebilecek bir seviye olup olmadığı, TRX’in tüm son kazançlarını geri kazanıp kazanmadığı görülmeye devam ediyor.

ATOM Fiyat Analizi

ATOM, Ekim ayı başında 3.8 $ ‘dan 6.265 $’ a hareketinin% 23.6 geri çekilme seviyesinin altında işlem görüyordu. Fiyat 5,98 dolardan yükseldi, ancak geri çekildi ve yakında yatay bir yükseliş görebiliriz.

Ticaret hacmi, önceki haftaki yükseliş sırasında düşüş eğilimindeydi. OBV ayrıca, Fiyatın 6 dolara yükselmesine rağmen satış hacminin galip geldiğini gösterdi.

Bu, piyasada bir para çekme işleminin olduğunu ve satın alma hacminin arttığını ve OBV’nin yana doğru veya daha yüksek hareket etmeye başlamadığını, ATOM’un 5 $ ‘a kadar geri çekilebileceğini gösterdi.

DOGE Fiyat Analizi

DOGE, son birkaç haftadır güçlü bir yükseliş trendinde. 20 SMA (beyaz) ve 50 SMA (sarı), son günlerde fiyatı destekledi.

Hızlı kazanımların ardından piyasada durgunluk beklenebilir. 50 SMA’nın altına yakın DOGE, Trendin tersine dönmesinin erken bir göstergesi olabileceğinden piyasadaki boğalar için bir endişe olabilir. Ayrıca CMF, pazara güçlü sermaye akışlarının gözlemlenmesiyle birlikte alıcıların pazara hakim olduğunu gösterdi.

DOGE güçlü bir yükseliş eğilimi gösterdi ve kısa vadeli hareketli ortalamalarının 0,315 $ ile birlikte destek görevi görmesi bekleniyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!