Tron, VeChain, Cosmos Fiyat Analizi

Tron, bir direnç seviyesinin üzerine çıkarken dalgaların boğaların lehine değiştiğini gördü ve onu desteklemek için çevirmeye çalıştı. VeChain kazançlar kaydetmeye devam etti, ancak fiyat ve momentum arasındaki düşüş eğiliminin başlangıcına tanık oldu. Cosmos bir V-top formasyonu oluşturdu ve son düşüş baskısı fiyatın düşmesine neden olabilir.

Tron [TRX]

Tron, VeChain, Cosmos Fiyat Analizi: 03 Ocak

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

2/1 fan hattı, TRX’in yazım sırasında, bekleyen bir işlem seansı olan keskin bir yukarı doğru hareket kaydettiğini gördü. Yatay 0,027 dolar seviyesi, boğaların önümüzdeki saatlerde desteklemek için çevirmek isteyeceği bir seviyeydi.

MACD, TRX’in arkasındaki momentumun yükseliş eğilimi oluşturup sıfır çizgisine yükselirken yavaş yavaş boğalara doğru kaydığını gösterdi.

İşlem hacmi son 24 saatte önemsiz kalmadı ve TRX, direnç seviyesini desteğe çevirdiğinde önümüzdeki günlerde daha da yükselebilir.

VeChain [VET]

Tron, VeChain, Cosmos Fiyat Analizi: 03 Ocak

Kaynak: TradingView’de VET / UDST

VeChain, geçtiğimiz haftalarda büyük kazançlar elde etti. 0,018 doların üzerindeki hareket, daha önce Kasım ayının sonundan bu yana inatçı bir direnç seviyesinin üzerinde temiz bir kırılmaydı. Bunu desteklemek için 0,02 doları psikolojik olarak çevirmek de bir yükseliş işaretiydi.

Fiyat yükseldikçe RSI daha düşük kazançlar elde etti. Bu, Mesleki Eğitim ve Öğretimin bir geri çekilmeye tanık olabileceğini öne sürdü. 0,022 dolarlık direnç seviyesini test ettikten sonra reddedilebilir.

Bu düzeltme, önümüzdeki hafta bir kez daha 0,018 $ seviyesinin altına düştüğünü görmezsek, satın almak için bir fırsat olacak.

ATOM

Tron, VeChain, Cosmos Fiyat Analizi: 03 Ocak

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

ATOM bir V-top modeli yarattı. ATOM’un 6 dolar seviyesini geri çeken yükseliş gelişimi, fiyatı 5,45 dolar seviyesine geri getiren satış baskısıyla hızla tersine döndü.

Bunun altında 5.25 $, 5 $ ve 4.8 $ ‘ın daha fazla kaybı durdurması veya en azından ATOM için yavaşlaması beklenebilir. Ancak Yönlü Hareket Endeksi, güçlü yükseliş trendinin güçlü bir düşüş trendine dönüştüğünü, ADX’in (sarı) 20-DMI (pembe) trendinin üzerinde olduğunu gösterdi.

Ticaret hacmi de son birkaç gün içinde önemli bir seviyede seyrederek piyasanın sadık hareket ettiğini ve hiçbir eylemin piyasa katılımcısının düşünceleri ile uyumlu olmadığını gösteriyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!