Tron, Synthetix, VeChain Fiyat Analizi: 20 Eylül

Yazım sırasında, Tron’un direnci reddetmeden ve olumsuz tarafa itilmeden önce güçlü bir direnç bölgesine vurduğu gözlemlendi. Aslında, bu tür bir düşüş ivmesi TRX için devam edecek gibi görünüyordu. Ethereum’un yüksek Gaz ücretleri ve sıkışık bir ağ nedeniyle giderek daha fazla eleştirildiği bir zamanda, Tron’un parlama zamanı gelmiş olabilir, ancak işler asla bu şekilde bitmedi.

Synthetix, grafiklerin daha da aşağısında düşüş trendinde daha düşük zirveler yapmaya devam ederken VeChain birkaç günlük nispeten sakin bir dönemden sonra yükseldi.

İçerik Başlıkları gizle

Tron [TRX]

Tron, Synthetix, VeChain Fiyat Analizi: 19 Eylül

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

Birkaç gün önce, RSI 50’yi geçmeden önce 23’e düştüğünde, TRX aşırı satım koşulları görüyordu. Ancak, RSI 50’nin üzerinde kalamadı ve seviyenin altındaki kırılma TRX’in son% 12’lik kazancını vurguladı. 0,263 dolardan 0,296 dolara bir sıçramaydı.

TRX, 0.3 $ ‘da güçlü bir direnç bölgesi buldu ve 0.265 $’ lık desteğe düşme olasılığı yüksekti.

İlginç bir şekilde, yakın tarihli bir Reddit gönderisi, JustSwap’ın inceleme süreci hakkında sorular yöneltti ve Tron Vakfı’nın o zamandan beri 2 milyon dolarlık bir çıkış dolandırıcılığı çeken bir DeFi projesini beyaz listeye aldığını iddia etti. Bu, DappRadar’ın projeyi “yüksek riskli” olarak listelemesine rağmen.

Synthetix [SNX]

Tron, Synthetix, VeChain Fiyat Analizi: 19 Eylül

Kaynak: TradingView’de SNX / USD

Synthetix, grafiklerde düşüş olasılığının daha düşük olduğunu vurguladı. Yönlü Hareket Endeksi henüz güçlü bir eğilim göstermedi, ancak ADX (sarı) 20’ye doğru ilerliyordu ve daha kuzeye hareket edebilirdi. Ayrıca yükselen -DMI (pembe) düşüş eğilimi gösterdi.

Geçtiğimiz hafta, destek seviyesinden sıçrayan her SNX, satış baskısıyla ezildi. Bunun devam etmesi beklenebilir. Düşüş, fiyatın daha düşük seviyelerde kaydedilmesi ile SNX için en az dirençli yol olarak kaldı.

4,23 ABD Dolarından sonraki bir sonraki destek seviyesi 3,36 ABD dolarıdır ve% 20 değer kaybını temsil eder.

VeChain [VET]

Tron, Synthetix, VeChain Fiyat Analizi: 19 Eylül

Kaynak: TradingView’de VET / USD

VeChain, bir konsolidasyon döneminin ardından yükselişte. Bollinger Bantları artan volatilite göstermek için genişledikçe fiyat üst banda doğru ilerledi. Yazım sırasında, fiyat 20 dönemlik hareketli ortalamanın üzerinde kalıyordu, VET 0.158 dolarlık bölge etrafındaki direncine doğru istikrarlı bir şekilde tırmanırken bir destek olarak test edilebilecek hareketli bir ortalama.

Kombinasyona, kırılmayı haklı çıkaran yüksek ticaret hacimleri eşlik etti.