Tron, Synthetix, DigiByte Fiyat Analizi

Grafiklerdeki birkaç haftalık önemli fiyat hareketlerinden sonra, piyasadaki birçok altcoin artık değerlerinin istikrar kazandığını görüyor. Son 24 saatte Tron ve Synthetix gibi altcoinlerin fiyatlarının düştüğünü görürken, Digibyte yüzde 8’in üzerinde düştü.

Tron [TRX]

Kaynak: TRX / USD, TradingView

Tron, CoinMarketCap’in yazı yazarken listesinde 0,026 $ ‘lık bir alt işlemle 17. sırada yer aldı. TRX, 1,9 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ve 24 saatlik işlem hacmi 1 milyar dolar olarak kaydetti. Madeni para, 0,025 dolarlık güçlü bir direnç seviyesi ve 0,028 ile 0,030 dolar arasında önemli bir direnç aralığı kaydetti.

Bollinger Bantları, Tron için daha yüksek fiyat oynaklığına işaret ederek yavaşça genişlemeye devam etti. MACD göstergesi, yaklaşan bir fiyat düzeltmesi olasılığını vurgulayan düşüş eğilimi gösterdi.

Synthetix [SNX]

Kaynak: SNX / USD, TradingView

Synthetix, geçen hafta işlem fiyatının yüzde 10’a yaklaşmasıyla iyi bir fiyat artışı yaşadı. Ancak, bu ivme son 24 saatte kayboldu. Madeni para, baskı anında 7.090 ila 8.61 dolar arasında işlem gördü. Synthetix 7,45 dolardan işlem görüyordu ve kripto para birimi 816 milyon dolarlık bir piyasa değeri kaydetti.

MACD göstergesi düşüş eğilimi gösterdi ve basın zamanında, MACD hattı Signal hattına tırmanırken bir tersine dönüş mümkün görünüyordu. Stokastik gösterge de aşırı satım bölgesinden çıkıyor ve ters yönde hareket ediyordu, bu da madeni para fiyatı için iyi bir işaret olabilir.

DigiByte [DGB]

Kaynak: DGB / USD, TradingView

CoinMarketCap listesinde şu anda 56. sırada yer alan DigiByte, yayınlandığı sırada 345 milyon dolarlık piyasa değerine sahipti. Son 24 saatte, DigitByte’ın fiyatı yüzde 9’a yakın bir düşüşle büyük bir darbe aldı. 0,024 dolardan işlem görüyordu ve 0,023 dolarlık desteği test etmeye yakındı. Bir yükseliş trendi meydana gelirse, DGB yakında 0,029 $ fiyat noktasına yakın bir dirençle karşılaşacak.

Bollinger Bantları, önemli ölçüde genişledikten sonra DGB’nin fiyatı için daha düşük volatilite seviyelerini işaret etmek için yavaşça daraldı. Bununla birlikte, Stokastik gösterge aşırı satım bölgesine düşmüş gibi görünüyor – bu da yaklaşan bir fiyat düşüşüne işaret ediyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 29.395,00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!