Tron, Ontology, Uniswap Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Direnç! »Coin Otağ

Tron, direnç olarak test etmek ve grafiklere düşen düşüş baskısı nedeniyle dirence dönüşünü teyit etmek için önceki destek seviyesine yükseldi. Ontoloji, ayıların önemli bir destek düzeyini kaybetmenin eşiğinde olduğunu da göstermiştir. Son olarak, Uniswap bir miktar destek sağladı.

Tron [TRX]

Tron, Ontology, Uniswap Fiyat Analizi: 21 Ocak

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

Aralık ayının sonundaki 0,02371 $ ‘dan düşük seviyelerden Gann fan hatları, bazı potansiyel destek ve direnç alanlarını vurguladı. Son haftalarda bu satırlar fiyatlara saygı duyulduğunu gördü ve 4: 1 satırı TRX’e direnebilir.

RSI, son satış baskısının ardından güçlü bir düşüş ivmesi kaydetti. Henüz bir geri dönüş belirtisi yoktu ve TRX 4: 1 çizgisini geçmeyi başarsa bile, 0,0287 $ ‘da yatay bir direnç seviyesi bulacak.

Önümüzdeki günlerde, 0,028 dolarlık bölgeden gelen ret, TRX’in 0,0273 dolarlık destek seviyesini kaybettiğini görecek.

Ontoloji [ONT]

Tron, Ontology, Uniswap Fiyat Analizi: 21 Ocak

Kaynak: TradingView’de ONT / USDT

Müthiş Osilatör, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, sıfır çizgisinin altına düşerken ONT’nin arkasında güçlü bir düşüş ivmesi gösterdi. OBV’ye göre, ONT 0,72 dolara ulaştıktan sonra birden fazla destek seviyesini kaybettiği için satış hacmi de geçen hafta yükseldi.

0.54 $ seviyesi dikkate değer – Geçtiğimiz aylarda bu seviye, boğalar veya ayılar tarafından yakalandığında fiyatın güçlü bir şekilde hareket ettiğini gördü. Bu nedenle, bu seviyeyi ayılara bırakmak, satış baskısına tabi olan 0,50 – 0,52 dolarlık vurgulanmış bölgeyi görecek. Bu bölgeyi kaybetmek, muhtemelen ONT’nin 0,48 dolara ve muhtemelen güneyde 0,44 – 0,45 dolarlık bir bölgeye düştüğünü görecektir.

Uniswap [UNI]

Tron, Ontology, Uniswap Fiyat Analizi: 21 Ocak

Kaynak: TradingView’de UNI / USDT

MACD, güneye giden momentumun yaygın olduğunu ve nötr çizginin hemen üzerinde olduğunu, ancak fiyatın 7.56 $ destek seviyesinde bir miktar taban bulduğunu öne sürdü. Aynı şeyi takiben, UNI listelerde 8.22 dolara yükseldi.

Chaikin Para Akışı, piyasadan sermaye akışlarının, satış baskısını ifade ederek, girişleri aştığını gösterdi.

UNI 9 doların üzerine çıkmayı başarırsa, uzun bir ticarete girdiği düşünülebilir. 7.56 $ seviyesinin altına bir düşüş 6.55 $ ‘a doğru bir hareket olduğunu gösteriyor. Daha düşük zaman dilimleri, momentumun boğalar lehine dalgalandığını gösterdi. 8.45 doların üzerine çıkmak, boğalara önümüzdeki birkaç saat içinde umut verecek.

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 32.166,00 $ ‘dan alıcı buluyor.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!