Tron, NEM, Zcash Fiyat Analizi

Bitcoin 37.000 $ ‘dan kapanırken, altcoin pazarı King coin ile ittifak içinde hareket etmeye çalıştı. Benzer şekilde, TRX, XEM ve ZEC gibi altcoinlerin tümü yazdırma sırasında yeşil renkte yanıp söndü. Momentum piyasadaki boğalara bağlı olsa da, TRX ve XEM’deki göstergeler, kendi destek seviyelerine doğru düşüş eğilimi olasılığına dikkat çekti.

Tron [TRX]

Tron’un fiyatı geniş piyasa ile yükseldi ve son 24 saatte% 4,75 artışla 0,031 dolardan işlem gördü. Artış trendi önümüzdeki birkaç işlem seansında devam ederse, fiyat 0,033 doları hedefleyebilir. Öte yandan, daha geniş bir piyasa düşüşü, fiyatın 0,030 dolarlık destek seviyesine doğru hareket ettiğini görebilir.

Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde zirve yaptı ve kartlarda düşüş eğilimi olduğunu gösteriyor.

Ancak Müthiş Osilatör, yeşil çubuklar denge işaretinin üzerine çıktıkça momentumun boğalara bağlı olduğunu gösterdi.

USDT DEĞİL

XEM, baskı anında yükseliş eğilimindeydi ve son 24 saatte% 8,7 artışla 0,24 dolardan işlem görüyordu. Bu kazançlar sağlıklı hacimlerle desteklendi ve kripto para biriminin piyasa değerinin 2 milyar doları aşmasına yardımcı oldu. Bununla birlikte, göstergeler bir düzeltmeye işaret etti ve 0,23 $ desteği önümüzdeki birkaç işlem seansı için odak noktası olabilir.

Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde yoğun bir şekilde işlem gördü ve aşırı satım bölgesine doğru bir tersine dönme, XEM’in 0,23 $ destek seviyesine meydan okuduğunu görebilir.

Chaikin Para Akışı güneye gidiyordu ve bu da paranın kripto varlığından uzaklaştığını gösteriyordu.

Zcash [ZEC]

120 dolarlık işarete dokunduğundan beri, Zcash listelerde yukarı yönlü yörüngesini koruyamadı. Aslında, yukarıda belirtilen seviyeye ulaştığından beri fiyat% 12’nin üzerine düştü. Bununla birlikte, fiyat 109.76 $ direnç seviyesini izlediğinden, geniş pazardaki kazançlar geç dönemde ZEC üzerinde olumlu bir etki yaptı. Yükseliş döngüsü, fiyatın üst tavanı devirdiğini ve 117.9 $ ‘dan bir sonraki teste geçtiğini görebilir.

Göreceli Güç Endeksi, fiyatın endeks düşene kadar yükselebileceğinin bir işareti olarak nötr bölgeden yukarı doğru işaret ediyor.

MACD, hızlı hareket eden çizgi Sinyal çizgisinin üzerine çıkmaya çalışırken yükseliş eğilimi göstermenin eşiğindeydi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!