Tron, NEM, Bileşik Fiyat Analizi: 26 Eylül

Tron son haftalarda düşüş eğilimi gösteriyor, ancak grafiklerdeki son yükselişi düşüş trendinin tersine döndüğünü gösterebilir. Bu nedenle önümüzdeki birkaç işlem seansı TRX için çok önemli olacak. Direnç seviyesini desteğe çevirmeye çalışan NEM, önemli bir yükseliş trendinin başında görünüyordu. COMP direnç seviyesini geçti ve daha fazla kazanca hazırlanabilirdi. Peki ne olacak?

Tron [TRX]

Tron, NEM, Bileşik Fiyat Analizi: 26 Eylül

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

20 SMA (beyaz), son haftalardaki düşüşe işaret eden 100 SMA’nın (pembe) altında 50 SMA’nın (sarı) altındaydı. Ancak bu, onlara bir kesişim noktası hedeflenmiş gibi göründüğü için değişebilir.

TRX, 20 ve 50 SMA’nın yanında 0,026 dolarlık direncin ötesine geçti. TRX’in önümüzdeki saatlerde 100 SMA’nın üzerinde kapanması ve ayrıca 0,03 $ direncinin üzerinde kapanması mümkündür. Parabolik SAR da bir satın alma sinyali verdi.

İşlem hacmi olağanüstü değil, ancak ortalamanın biraz üzerinde.

0,03 doların üzerinde bir kapanış yükselişe geçerken, aynı seviyedeki bir ret fiyatı satın alma seviyesinde bir fırsat sunabilir.

Son zamanlarda Tron Vakfı, TRON ekosisteminin gücünü öğrendi. bir gönderi bu, ağdaki toplam işlemlerin 1,2 milyarı aştığını gösterdi.

HAYIR [XEM]

Tron, NEM, Bileşik Fiyat Analizi: 26 Eylül

Kaynak: TradingView’de XEM / USD

XEM, baskı anında 0.116 $ ‘dan işlem görüyordu. Geçen hafta talep bölgesinden 0,095 dolara yaklaştıktan sonra, XEM, 0,116 dolar seviyesini desteklemek için bir çevirme girişiminde daha yüksek düşüşler yarattı.

Yönlü Hareket Endeksi, trendin gücünü ve yükseliş trendini gösteren + DMI (mavi) ve ADX (sarı) 20’yi geçerken önemli bir yükseliş trendinin başlayabileceğini gösterdi.

XEM, 0.116 doların üzerinde art arda işlem seanslarını kapatırsa, yükseliş trendi güçlenecektir.

İlgili bir haberde Storj Labs, Symbol platformu için senkronizasyon sürelerini hızlandırmak için NEM ve IoDLT ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Bileşik [COMP]

Tron, NEM, Bileşik Fiyat Analizi: 26 Eylül

Kaynak: TradingView’de COMP / USDT

COMP, direncini 140 dolara yükseltti ve yaklaşan ticaret seanslarında bir sonraki direnç seviyesini 152 dolardan test etmeye hazır görünüyordu. RSI ayrıca nötr 50’yi geçti ve aynı zamanda 50 seviyesinden sıçradı ve kısa vadede yükseliş eğilimine işaret etti.

COMP ayrıca 152 $ ‘lık bir girişimden önce 140 $’ lık desteği yeniden test edebilir.