Tron, IOTA, Enjin Fiyat Analizi – Anahtar Destek ve Dirençler! »Coin Otağ

Bitcoin 2021’e bir patlama ile başladı ve düzeltmeler fiyat çizelgelerini aşağı çekmeden önce, dünyanın en büyük kripto para biriminin kısa bir süre 35.000 $ seviyesine yükselmesiyle başladı. Aslında, dünyanın en büyük altcoin’i olan Ethereum, Şubat 2018’den bu yana ilk kez 1000 doları aşan kripto ile geride kalmıyor.

Pazar liderleri her gün tarih yazmak isterken, piyasanın geri kalanı listelerde kötü bir gün geçiriyor. Yazarken, Tron, IOTA ve Enjin yeşil topraklardaydı.

Tron [TRX]

Kaynak: TRX / USD, TradingView

Yılın başında, Tron 0,027 dolar ile 0,025 dolar sıkı kanal arasında işlem görüyordu. Bununla birlikte, TRX kısa süre sonra% 17’nin üzerine sıçradı ve fiyat 0,031 $ ‘lık dirence doğru hareket ederken yukarıda belirtilen kanalın üzerine çıktı. Kuşkusuz, fiyat artışı Bitcoin’in hareketi tarafından desteklendi, ancak Tron yükseliş momentumunu ne kadar süre tutabilir?

TRX’in Kasım ayı sonundaki seviyelerine doğru bir artış kesinlikle bir olasılık olsa da, bazı göstergeler fiyatın yakında düşebileceğini gösterdi.

Bollinger Bantlarının genişliği, TRX fiyatında büyük bir dalgalanmayı vurguladı. Kripto para biriminin fiyatı da üst bantta işlem görüyor, bu da TRX ivme kaybederse kartlarda düşüş eğilimi olabileceğini gösteriyor.

Göreceli Güç Endeksi, aşırı alım bölgesinde işlem gördükten sonra keskin bir şekilde düşüyordu. Aşırı satım bölgesine doğru güneye doğru bir spiral, fiyatın 0,025 $ desteğe doğru düştüğünü görebilir.

IOTA

Kaynak: IOTA / USD, TradingView

IOTA’nın 4 saatlik grafiğine bir bakış, kripto para biriminin fiyatının Kasım ayından bu yana konsolidasyon aşamasında olduğunu ve giderek daha yüksek düşüşleri yakaladığını gösterdi. IOTA geçen hafta 0,305 ila 0,285 dolar arasında işlem görürken, fiyat% 8’in üzerinde yükseldi.

Fiyat yukarı doğru devam ederse, 0.342 $ direnci test edilebilir. Öte yandan, fiyat ivme kaybederse, bir önceki kanalda düşebilir ve tekrar ticaret yapabilir. Göstergeler kesin bir cevap vermek için yetersizdi ve fiyatın her iki şekilde de hareket edebileceğini öne sürdü.

Büyük Osilatör, yeşil çubuklar sıfırın üzerine çıktıkça yükseliş momentumunda bir artış kaydetti.

Chaikin Money Flow, sermayenin kripto varlığından uzaklaşabileceğini ve bu da fiyatların ilerlemesini engelleyebileceğini öne sürdü.

Enjin Coin

Kaynak: ENJ / USD, TradingView

Özellikle video oyun sektörüne hitap eden Enjin Coin, benzerleri IOTA ve Tron ile yükselişe geçti. Yazım sırasında ENJ, düne göre% 6,6 artışla 0,138 dolardan işlem görüyordu. Fiyatlardaki son artış ENJ’nin 0.138 $ ve 0.129 $ ticaret kanalının üzerine çıkmasına yardımcı olurken, bazı göstergeler fiyatların kısa vadede düşebileceğini gösterdi.

Stokastik RSI, ufukta düşüş eğilimi ile aşırı alım bölgesinden güneye doğru ilerliyordu. Her iki faktör de fiyatın grafiklerde daha düşük hareket edebileceğini gösterdi.

Bakiye Hacmi, endeks Aralık ayı başındaki düşük seviyelerine doğru ilerlerken kripto varlığına olan ilginin azaldığını gösterdi.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter Sayfamıza katılın!