Tron Fiyat Analizi: 22 Mart

4,62 milyar dolarlık piyasa değeriyle Tron, CoinMarketCap listesinde 21. sırada yer aldı. Bugüne kadar yatırımcılara dijital varlık getirisi% 151. TRX, yılın başında 0,0261 dolardan işlem görüyordu ve ralli piyasası bunu 0,0656 dolara taşıdı.

Yazım sırasında, TRX piyasası 0,063 $ değerinde olduğu için yükseliş trendi gösteriyordu.

Kayıp bitcoin konusunda endişelenmeyin! 100’den fazla ucuz kripto para birimini güvenle satın almak için tıklayın ve üye olun!

Tron Günlük Grafik

Yukarıdaki Tron grafiği, varlığın değerinin Ocak ayına kadar 0,0339 doların altında kaldığını gösterdi. Bununla birlikte, Şubat ayı yüksek bir yükseliş ivmesi getirirken, TRX’in fiyatı direncin üzerine çıkarak 0,0704 $ ‘a yükseldi.

TRX, iki yıl içinde fiyat seviyesini ziyaret etmedi ve sonunda Bitcoin ve diğer altcoinlerle yükseldi. Mevcut fiyat yükselen bir kanalda yükseliyordu ve bir kırılma bekliyordu. Fiyat yükselmeye devam etse de, güçlü bir düzeltme şansı yüksektir.

AKIL VERME
Mevcut piyasa önce bir yükseliş dalgasına tanık olabilir. TRX piyasası, Bollinger bantları ayrışırken artan volatilite görmeye başlıyordu. Aradaki fark, fiyatın daha yüksek bir seviyeye itildiğinin bir işaretiydi. Oysa sinyal ve 50 hareketli ortalama mum çubuklarının altında bir pozisyon almıştı. Bu, fiyatların yükseliş eğiliminin sonucuydu.

Oysa göreceli güç endeksi, aşırı alım bölgesine girmenin eşiğindeydi. Bu, alıcıların pazarda, yazı yazarken satıcılardan daha yüksek bir baskı uyguladığını gösterdi. Piyasadaki genel ivme son derece yükselişte kaldı, ancak MACD hattının keskin yükselişi göz önüne alındığında, yükseliş trendinin ardından muhtemelen güçlü bir düşüş trendi var.

SONUÇ
Tron’un mevcut piyasası muazzam bir yükseliş eğilimi gösteriyor. Ancak, bu güçlü yükseliş trendini güçlü bir düzeltme izleyebilir. Fiyat bir sonraki direnci test ederken, tüccarlar bir trend değişikliği indirilemeyeceği için dikkatli olmak isteyebilir.

Tron (TRX) fiyatı şu anda 0,062084 dolar seviyesinde.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Tron Fiyat Analizi: 22 Mart ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.